www.sudzibas.lv AirBaltic Aizkavēts reiss un pazaudēti bērnu rati

AirBaltic - Aizkavēts reiss un pazaudēti bērnu rati

Sākšu ar to, ka lidojums tika aizkavēts par 1.5h līdz ar ko nokavēju tranzītu. Airbaltic apmaksāja viesnīcu, taksi utt. Lidojums notika nākamajā dienā arī tranzītā parīzē. Galamērķis tbilisi atlidojot uz tbilisi bērnu rati nav. Bērnam 8 Mēneši. Arī, kad Rīgā nodevām bagažu man nevisai patika birka, ko airbaltic uzzlīmēja uz ratiem nekādas informācijas par galamērķi. Tikai mans uzvārds un viss. Tranzītā parīzē, lai tiktu uz tbilisi vajadzēja ar airfrance lidot. Tagad esmu 5. Dienu tbilisi dusmas ir tādas, ka airbaltic ir vienalga viņi vaino airfrance, lai gan birka bija bez jebkādas informācijas. Airfrance nevaru piezvanīt robots atbild, online formu nevaru aizpildīt jo airbaltic booking reference nepieņem. Tbilisi lost and found neko nevar izdarīt gaida uz rīgu vai parīzi. Zvanu katru dienu uz airbaltic vispār ne ar ko nevar palīdzēt. Nācās bērnam lietotus ratus pirkt, jo nav iespējams bez ratiem. Un rati bija pilnīgi jauni nopirkti speciāli travelling.

10.08.2022

J

B Bez_vārds 10.08.2022

Nu kas tā par modi braukt uz psrs valstīm. Varbūt jāsāk domāt, ka jābrauc tomēr uz attīstītām Rietumu valstīm? Vēl brīnās, ka rati pazuda. Kā arī, ja jau zīdaiņi vari atļauties dzemdēt, tad arī ratus vari nopirkt. Vispār apbrīnojama maksātspēja šajos laikos, kad itkā ir tik mazi pabalsti un algas.

J Janina0405 11.08.2022

Esmu gana daudz ceļojusi un arī uz "attīstītam valstīm", un rati pazuda Parīzē lidojums no Rīgas uz Parīzi, Tbilisi bija tikai galamērķis. Pie kā tad šī neattīstītā valsts ir vainīga? Ja es zīdaini dzemdēju nenozīmē, ka es tagad varu ratus pirkt katru reizi, kad viņus nozaudēs kāds. Un es nedzīvoju LV nesāksim tēmu mainīt par algām un pabasltiem nav Jūsu darīšana. Mans bērns palika bez ratiem, dēļ birkas AirBaltic kuras, nekādas informācijas nebija par galamērķi.

I ilrgjefiho 11.08.2022

Kundze tak nekur nav bijusi. Viņai pa TV iečurāja galvā ka rietumos visi un viss ir attīstīts.
Piemēram, Parīzē jau sen vairs nav tā kā agrāk. Daudz kur piečurāts, smird. Daudzos rajonos ieiet bīstami dzīvībai. Netīrība.
Briseles metro vispār jau jāsāk gāzmasku lietot, bomžu perēklis

A AiK 11.08.2022

Vienīgais apdrošināšana,JAUNI RATI un miers lai maksā! Neredzu problēmu ,vienīgi nervi nervi un zaudēts laiks

J Janina0405 11.08.2022

Tieši tā, nervi un zaudēts laiks. Ar apdrošināšanu tikšu galā, kas arī būs ilgs process.

I inaida 11.08.2022

,,Bez_vārds ,,tu esi slims.Ej ārstējies!

B Bez_vārds 11.08.2022

Nomierinies. Ej tālāk dzemdēt 😁😁😁

P PatiesiibasMeka 11.08.2022

“Birkā” visa informācija ir ietverta svītru kodā, neviens nelasa katra čemodāna/bagāžas tekstus un nemeklē tur galamērķus utt.

J Janina0405 12.08.2022

Uz birkas nebija svītru kods. Tikai uzvārds un viss. Tā saucās manuālā birka.

J Janina0405 12.08.2022

Tāpēc man arī ši birka nepatika, esmu daudz ceļojusi zinu, ka izskatās birkas. Bet šī bija pirmā reize ar ratiem un tranzītu.