www.sudzibas.lv AirBaltic 2 Biļetes vienam Pasažierim

AirBaltic - 2 Biļetes vienam Pasažierim

Vienkārši esmu šokā! Cik nelaipni izturas airbaltic pret saviem klientiem. Kļūdas dēļ iegādājāmies ar paziņu vienlaicīgi biļetes lidojumam no Cīrihes uz Rīgu un atpakaļ. Tātad sanāca tā ka man ir divas biļetes uz vienu un to pašu lidojumu. Airbaltic naudu neatgriež jo tā ir Basic biļete. Lidojam uz bērēm. Airbaltic atgriež naudu tikai ja miris asinsradinieks. Esmu ļoti sarūgtināta par šādu attieksmi. Ar cieņu Sarmīte Ķīsele Šveicē.

11.02.2020

T Turkey901 12.02.2020

"Vienkārši esmu šokā!Cik nelaipni izturas Airbaltic pret saviem klientiem"

Nelaipnība izpaužas tajā, ka darbinieki godprātīgi dara savu darbu saskaņā ar iekšējās kārtības noteikumiem un normatīvajiem aktiem, kas, šajā situācijā, naparedz naudas atgriešanu?!

S Sarmite Kisele 12.02.2020

Neiet runa par darbiniekiem.Iet runa par AIRBALTIC.Rīt lidošu uz LV ar 2 biļetēm vienai personai.Bēdīgi.

T Turkey901 12.02.2020

Airbaltic definēja gadījumus, kuros nauda tiek atgriezta, kā jebkurš uzņēmums, viņi var brīvi rīkoties pēc savas patikas un labās gribas.
Ja Jūs dibināsiet savu aviosabiedrību, ieguldīsiet desmitiem miljonus Eiro lidmašīnu iegādei, tad arī Jums, par laimi, neviens šmurgulis nediktēs noteikumus.

hola_amigo 12.02.2020

Jums ir 2 biletes uz 1 cilveka varda? Variet interneta banka pie maksajuma pieteikt sudzibu.

Saivii 12.02.2020

Tieshi taa. Ar banku izrunaaties,ka notikusi kljuuda, AIR Baltic nonjeemushi 2x vienas reizes vietaa.

S Sarmite Kisele 12.02.2020

Jā man ir 2biļetes uz mana vārda.

BondsBonds 13.02.2020

Ja mans paziņa nopirka man talonu autobusam, kuru es pats biju nopircis, tad tā ir šo divu personu komunikācijas kļūda. Kā tieši autobusa kompānija var nest abildību par rīcībspējīgu trešās personas likumīgu rīcību?