www.sudzibas.lv Air Smoke kvalitate un attieksme

Air Smoke - kvalitate un attieksme

Miljie cilveecinji neejat nekaada gadijumaa straadaat uz sho uznjeemumu. Attieksme nekaada tapat kaa alga. Puse algas tiek maxaata aploksnees. Siesies klaat par katru suudu + paeest nevar normaali. Daudz neapmierinaatu pirceeju, jo arii produkcija nav nekaada labaa. Daudz braakju.

K

R Remijs 10.08.2010

Pilnīga taisnība. Kā tos mēslus vispār var lietot?

S Shunia 17.08.2010

A man gan iepatikās =)

I Ilze 17.08.2010

normāla štelle!! ar ģimeni pārgājām uz šo lietiņu jau pirms kādām nedēļām 3 un vairs nav jādomā par pēc cigaretēm smirdošām rokām, vai vēl ko :)
Par darbu gan nemāku spriest!

D Dendy 17.09.2010

Pretīga tā štelle, iztvaicētājs uzkarst pārāk stipri, un mutē sūdu garša kkāda parādās.
Hujņa

O Olegs 18.11.2010

Apskatīju šo te produktu - ieptikās, līdz brīdim, kad draugs parādīja savu elektronisko cigareti. Ilgi neprātoju un nopirku tur pat kur viņš - balticsmoke.eu. Cenas daudz draudzīgākas, un piegāde Rīgā bezmaksas, cilvēki zinoši. Vopshem perfekti!

V vii 07.12.2010

Ļoti jaukas... man patīk :) un man pazīstams cilvēks tur strādā un viņu viss apmierina. Un par attieksmi nevar sūdzēties. Un neapmierināti klienti, sevišķi jau šajos laikos, ir visur un ļoti daudz, tāpēc ka paši nezin ko grib.

K klavs 17.12.2010

Izskatās, ka uz šīs kompānijas rēķina, visi pārējie mēģina sev reklāmu radīt...
Kopš kura laika sudzibas.lv ir kļuvis par legālu konkurentu nomelnošanas portālu, kur vēl atklāti sevi reklamē citi, piemēram, balticsmoke. Kur skatās sudzibas.lv administrators? Tā jau par katru savu konkurentu var sarakstīt visādas blēdības...Bet sudzibaslv par saturu neatbild. Ieteiktu tomēr sekot līdzi saturam, citādi šī portāla jēga drīz pazudīs, kļūstot par konkurentu apmelnošanas platformu.

B buxijs 08.09.2012

Cik apskatoties viņu tirgotās elektroniskās cigaretes, tad viņas jau pēc būtības nav sliktas, bet cena...!!! Tā sabojā visu! Cilvēki, neesiet slinki un pameklējiet elektronisko cigarešu tirgotājus internetā ārpus EU. Cenas ir 3-5 reizes mazākas. Pietam, daudzas ārzemju lapās sūtīšana ir pa brīvu. Ja nu tomēr sanāk jūsu pirkumam klāt muitas nodoklis, tad vienalga jums sanāks šī prece vairākas reizes lētāka nekā pērkot pie vietējā spekulanta!

A Air Smoke SIA 20.07.2013

Diemžēl darbinieki, kas ir neapmierīnāti ar augstām klientu apkalpošanas prasībās izvēlas rakstīt maksimāli negatīvo informāciju sūdzības on-line, nevis runāt ar vadību.

Mēs visvairāk pievēršam savu uzmanību preču kvalitātei un klientu apkalpošanai. Neskaidrību un citu e-Cig jautājumu gadījumā, lūdzam zvanīt pa tālruni 20000787 vai rakstot e-pastu. Mēs vienmēr esam atvērti un sniegsim nepieciešamo informāciju, sniedzam konsultācijas un pārzvanāmsa klientiem, lai ietautpību jūsu naudu.

Mēs atradīsim kompromisu un risinājumu jebkurā situācijā.

Ar cieņu,

AirSmoke SIA

L Latio Fox 21.07.2013

Visleetaak atmest smeekeesanu ir, nopeerkot aptiekaa, , TABEX, , !uz atlaideem dazreiz var dabuut par nepilniem 5 latiem!
Mees atmetaam smeekeesanu ar TABEX.Pat viss kurss nebija nepieciesams!Nepiipeejam jau 5 gadus!Taa luuk!Tagd tas, ka kaadreiz piipeejaam, skiet taala pagaatne...duumi ir nepatiikami, un nav ne mazaakaa interese atkal pameeginaat vai saakt!!!