www.sudzibas.lv Aio.lv Lielākā daļa produktu nav pieejama privātpersonām.

Aio.lv - Lielākā daļa produktu nav pieejama privātpersonām.

Komplektējot datoru, skatos datoru detaļas populārākajos cenu salīdzināšanas portālos. AiO daudz kārt cena ir laba un pat varētu paņemt, BET ir viens bet tu to nevari izdarīt, jo 'prece pieejama tikai juridiskām personām.'

Un tā nav viena vai divas lietas, bet katra otrā prece! Vismaz datora detaļās. Nav nozīmes kāda komponete, visu var pasūtīt tikai juridiski.

Pievienoju ekrānsāviņu piemēram ar piemēriem lai redzētu. Uz ātro groza ieliekot visādas detaļas, bet pasūtīt nevar NEVIENU ja vien nav uzņēmums.
Agrāk bija normals veikals, tagad kaut kāds vip klubiņš? Vai tur notiek kādas mahinācijas ar nodokļu apiešanu?

14.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AiO.lv Support Pārstāvja atbilde 14.06.2022

Labdien un paldies par Jūsu atsauksmi!

Jā, daļa no mūsu preču klāsta ir pieejama tikai juridiskām personām un tā ir bijis vienmēr. Šādas politikas ieviešanai mums ir vairāki iemesli. Svarīgākie: šīm precēm ir ierobežots garantijas periods un ilgāki piegādes laiki. Ar šiem noteikumiem, vienmēr, ir iespējams iepazīties sadaļā ''Atbalsts -> Jautājumi par precēm'' mūsu mājaslapā - https://aio.lv/lv/faq
Mums ir žēl, ka meklējā tieši šādas preces, bet mums vairāk rūp mūsu, uzticama pārdevēja, reputācija nekā potenciālā peļņa no šādu preču tirgošanas privātpersonām.
Kā arī vēlamies piebilst, ka mūsu veikalā ir tūkstošiem citu preču bez šādiem ierobežojumiem.
Tāpēc, lūdzu, nevajag veidot un popularizēt nepamatotas teorijas, kas mulsina citus cilvēkus. Paldies!
Novēlam jums veiksmīgu iepirkšanos tiešsaistē!

Ar cieņu,
AiO

L

Komentāri (4)

G Guntiss 14.06.2022

Klausieties, AiO.lv ļaudis, nu tad vienkārši uztaisiet internetveikalam 2 sadaļas: Privātpersonām un Juridiskām personām, un viss būs labi. Man arī šīs jūsu pārdošanas politikas dēļ nācies meklēt iecerēto preci citur - un tur nemaz nebija ilgs gaidīšanas laiks.

AiO.lv Support Pārstāvja atbilde 15.06.2022

Labdien!

Mūsu veikalā ir filtrs "Pieejamība -> Fiziskām personām".
Atrast to var filtru sarakstā blakus "Piegāde līdz veikalam" un "Ražotāji". Lūdzu, izmantojiet šo filtru, ja vēlaties izslēgt no rezultātiem preces, kuras pieejamas tikai juridiskām personām.

Ar cieņu,
AiO

S spotled 15.06.2022

Datora precei juridiskai personai, nav jāpiemēro PVN. Līdz ar to, salīdzināšanas portālos var laist zemākas cenas.

AiO.lv Support Pārstāvja atbilde 15.06.2022

Jā, dažām precēm ir 0% nodokļa likme - tas tiek saukts par reverso PVN. Šī likme attiecas tikai uz ļoti mazu preču grupu.
Ņemiet vērā, ka cenu salīdzināšanas portālos mēs, vienmēr, norādam cenas ar PVN. Cena ar 0% nodokļa likmi pircējiem ir redzama tikai mūsu mājaslapā, blakus galvenajai cenai ar PVN, un nekad nav redzama meklētājprogrammās un cenu salīdzināšanas portālos.

Ar cieņu,
AiO

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes