Aio.lv - Brāķis

Nopirku hdmi 5 ports switch, kurš vispār nestrādā. No AIO vispār nekādas pretimnākšanas. Neiesaku mēslus nevis veikals!

17.01.2021

Atbilde no AiO.lv Support Pārstāvja atbilde 18.01.2021

Cienījamais Kaspar,
Uzņēmums AiO neko nedarīja, lai atrisinātu Jūsu problēmu, jo Jūs nesazinājāties ar Mums, lai palūgtu palīdzību!
Par to, ka ar Jūsu pasūtītajām precēm ir kaut kādas problēmas, Mēs uzzinājām tikai ieraugot šo atsauksmi 2021. Gada 18 janvārī.
Mēs nekavējoties jums piezvanījām, lai uzzinātu, kāpēc jūs tā rakstāt par mums, ja nekad neesat sazinājies ar mūsu klientu atbalsta nodaļu.
Telefona sarunas laikā, Jūs paziņojāt, ka “12 EUR dēļ netaisos tērēt savu laiku”. Savukārt, atsauksmi esat uzrakstījis tāpat vien.
Mums ir ļoti žēl, ka ir cilvēki, kuriem nav kauna rakstīt atklātus melus par kompānījām un nomelnot viņu darbiniekus. Nu, lai tad šī situācija arī paliek uz viņu sirdsapziņas.
Vēlam veiksmi.
AiO.lv