www.sudzibas.lv Aio.lv Bojāta prece, atgriešanas izmaksas neatmaksātas

Aio.lv - Bojāta prece, atgriešanas izmaksas neatmaksātas

Iegādājos barošanas bloku datoram. Preces piegāde bija Ilga. Pēc piegādes prece nedarbojās. Aizsūtīju firmai atpakaļ uz remontu. Remontā pateica, kad salabos pateiks. Pagāja 3 nedēļas joprojām nebija nekādi jaunumi, kad paprasīju, atkal atbildēja, ka prece remontā un, kad salabos, pateiks. Netika sniegta nekāda precīzāka informācija, kāpēc remonts aizņem tik ilgu laiku. Pēc mēneša iesniedzu atteikuma pieprasījumu un pieprasīju, lai arī atmaksā transportēšanas izdevumus. Par preci samaksāja, bet par transportu nē. Uz jautājumu, kāpēc man pašam jāmaksā par bojātas preces atgriešanas transportu atbildi nedeva.

16.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AiO.lv Support Pārstāvja atbilde 17.03.2022

Labdien un paldies, ka atradāt laiku atsauksmei.
Jā, diemžēl, Jūsu preces remonts ir aizkavējies. Remonts aizņem tik ilgu laiku, jo preces ražotājam nav pārstāvniecība Baltijā, un to nācās nosūtīt uz servisa centru Polijā.
Pamatojoties uz Jūsu iesniegumu, mēs Jums atmaksājām 100% no pirkumam iztērētajiem līdzekļiem, ieskaitot summu, ko iztērējāt par preču piegādi. Atmaksas summa ir norādīta pirkuma dokumentā un lapā "Informācija par Pasūtījumu".
Atvainojamies par sagādātajām neertībām.

Ar cieņu,
AiO.lv klientu atbalsta nodaļa

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes