www.sudzibas.lv Aio.lv 26 pasūtījumi un vienmēr viss ir precīzi un perfekti!

Aio.lv - 26 pasūtījumi un vienmēr viss ir precīzi un perfekti!

Šajā veikalā kopumā esmu nopircis ap 40 precēm! Un ne vienu reizi neesmu vīlies! Esmu tur pircis monitoru, TV, SSD diskus, citas datoru sastāvdaļas, pirms nedēļas Silicon Power SP power banku. Salīdzinot ar citiem interneta vekaliem vienmēr viss ir laikā un nekad nebija jāgaida papildus dienas vai jācīnās ar atgriešanu.
Jau kopš 2015 gada gandrīz visu nepieciešamo interneta veikalos (kas parastajos veikalos ir par lielāku ciparu) pērku AIO un iesaku to draugiem un paziņām, jo pēc pieredzes, pat RD elecronics ne vienmēr varēja nodrošināt šādu servisu, pārliekot datumus uz pāris nedēļam priekšu, vai nespējot piegādāt vispār un taisot naudas atgriešanu.
It īpaši priecē banneris "Ātrā piegāde" - ja pasūti, tad vienmēr vari plānot, ka norādajā datumā saņemsi preci! Vienmēr!

09.02.2024

Atbilde no AiO.lv Support Pārstāvja atbilde 10.02.2024

Labdien un liels paldies, ka veltījāt laiku, lai atstātu tik sirsnīgu atsauksmi par mūsu darbu! Ar prieku cenšamies darīt savu darbu ar mīlestību un apsolām, ka arī turpmāk visiem saviem klientiem nodrošināsim kvalitatīvu servisu!

Ar cieņu,
AiO atbalsta komanda