Ainārs Ziemelis - Krāpnieks

Dārgie portāla lasītāji,vēlamies Jūs pabrīdināt par iespējams negodprātīgu rīcību no Aināra Ziemelis puses (240964-10916). Mūsu uzņēmumā Ziemeļa kungs ieradās un "uzbūra ainiņu" par biznesa attīstību, ieguva mūsu uzticību un izmantoja to. Sāka izmantot mūsu pakalpojumus pēcapmaksā un solīja veikt apmaksu tuvākajā laikā. Solījums netika turēts un tika vilcināts laiks. Par rēķina neapmaksas attaisnojumu tika minēti banāli iemesli, piemēram, rinda bankā, kodu kalkulators palika kaut kur vai vienkārši nepaspēju, jo bija daudz darāmā. Kad tas viss palika aizdomīgi, mēs painteresējāmies drošības iestādēs par šo kungu un aizdomas apstiprinājās. Ziemeļa kungs arī pagātnē ir piekopis dažāda veida krāpniecības. Mēs sazvanījām viņu un ,neko nepaskaidrojot ,palūdzām pārtraukt izmantot mūsu pakalpojumus. Uz ko Ziemeļa kungs noreaģēja pozitīvi. Mūsu aptuvenie zaudējumi 500EUR un rūgta mācība. No sirds iesakām Jums izvērtēt katru iespējamo sadarbību ar šo cilvēku un neko nepiedāvāt bez 100% priekšapmaksas. Cieņā,Portāla lasītājs

V Viktors_P 25.11.2014

Nu - Ziemeļa kungam ir arī dēls, kas nodarbojās ar to pašu.
Savulaik, aiz rokas noķērām Ziemeli vecāko un nodevām policijai.
Vēlāk - viņš caur uzņēmumu, kas reģistrēts uz dēla vārda, mēģināja veikt to pašu - atkal bija jāiesaista policija un nu jau stipros puišus.

Krievu valodā ir laba paruna - "gorbatogo mogila ispravit". Tas pilnībā attiecināms uz Ziemeļiem: tēvu un dēlu

I Ieintereseetais 17.09.2016

Labprāt uzzinātu kaut ko vairāk par abiem Ziemeļiem!

A apģērīgā 28.04.2015

Šis kungs ir izgājis restoto logu skolu, tagad turpina skalot smadzenes par sevi vecākai dāmai, kura arī svēti tic viņa stāstītajām pasakām par pēdējiem gadiem kurus, viņš it kā pavadījis Tenerifē taisot biznesu.Tā kā uzmanieties arī dāmas!!