www.sudzibas.lv Ainārs Macanovs Neizdarība, krāpniecība

Ainārs Macanovs - Neizdarība, krāpniecība

Ainārs Macanovs - uzdodas par krāsns meistaru. Lielās ar paveikto, bet pats neko nejēdz. Paņem naudu, sāk mistiski kaut ko celt, viss šķībs, greizs, bet ne tur tā bēda - nekas nestrādā pilnībā, ne vilkme, ne liesma. Pašam Aināram raustīta valoda un žestikulācija, kas liecina par alkoholismu, vai kādām citām psihiskām novirzēm. Skrien 4 reizes kaut ko mistiski pārtaisīt, kad neizdodas - uz telefona zvaniem u e-pastiem vairs neatbild. Esat moži, neiekrītat uz veltiem solījumiem. A.Macanova tel.nr 28271493; [slēpt]@inbox.lv

D

D deywid 26.09.2014

Dzīvo Olainē, Parka iela 14!!!

S salamandra21 02.11.2017

Nezinu ka Jums,bet man viss strādā un smuki ,un silti. Jūs laikam vienkārši nav meistaram samaksājuši pec norunāta un tagad sūdzaties. Pašiem jādzīvo godīgi.

M [email protected] 06.11.2020

Взял за работу смены шибера 150€. Шибер поставил так, что пол дымохода не открывается. Топить не получается так как дымит из-за того, что дымоход не открывается.Сказал поменяет. И пропал.На звонки не отвечает. Давайте обменяемся контактами и пойдём в правохранительные органы. Пишите инбокс [slēpt]@inbox.lv

M [email protected] 06.11.2020

Всё хорошо. Переделал. Претензий не имею.