www.sudzibas.lv Ainārs Kārkliņš Negodīgs darba devējs

Ainārs Kārkliņš - Negodīgs darba devējs

❗❗❗❗Uzmanību Krāpnieks ❗❗❗❗
pieņem darbā neoficiāli nepilngadīgos un strādniekus un neizmaksā algas! Sola jau 2 mēnešus. Bērns strādājis pelnījis skolai naudu, bet liek mīksto. Strādniekiem arī Sola, ka drīz būs sia un viss būs oficiāli, bet beigās neizmaksā nopelnīto naudu un no objekta īpašniekiem, ņem naudu avansā un velk garumā ar darbiem.
Bērnam parāda 250e, draugam 700e. Un naudu jau laikam varam links uz Ainars Karklins

Paradeez 17.09.2020

Jā, diemžēl tas ir risks uz ko iet pats darbinieks, piekrītot strādāt neoficiāli

Perons skaidrā 18.09.2020

Bērnam jāsamaksā! bet pieaugušie drīkst strādāt pa velti bez darba līguma, ja viņi ir 'brīvprātīgie'.
Nē tas nav murgs, skatīt oficiālo valsts iestādes atbildi kāpec izbeidza Bruknas muižas mācītāja pārkāpumu lietu.