Ainārs Gulbis - 23028611359

Vēlējos informēt par negodīgu darbu. Negodīgu domāju ar to, ka šim cilvēkam nav neviena papīra, kas norādītu, ka viņš varētu un ir tiesīgs strādāt kā mākleris. Līgumus sastāda ar nepilnībām. Visur pie summas pievieno PVN, kaut arī pats apzinās, ka nav šai darbībai vajadzīgās apliecības (Ar pievienotās vērtības nodokli apliekamās personas reģ. apliecība), apliecību izsniedz VID, reģ. nr. priekšā ir jābūt LV. Sastādot rēķinus summas var strikti atšķirties no Līgumā minētās komisijas maksas %. Esiet uzmanīgi ar šo personu un uzmanīgi izlasiet līgumus, jo tur ir jābūt aprunājumam par cenu kāpumu un kritumu, kas mainās.
Vēl, atcerieties, ja uz līguma nav īpašnieka paraksts, vai pilnvarotās personas paraksts, tad šis Līgums nav stājies spēkā!!!!!

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes