Aijas Gredzenas ģimenes ārsta prakse - medicīnas māsa

Labdien!
Dr.Aija Gredzena brīnišķīga daktere, bet pie viņas neiespējami tikt, jo priekšā ir tāda medicīnas māsa Dace, kura līdz dakterei daudzus pacientus nemaz nelaiž, bērnus izklausās pati un izraksta zāles arī. Tas pats ir arī caur telefonu, iesaka zāles pēc savas gaumes, nemaz neredzot bērnu - nosaka diagnozi (noprasa vārdu uzvārdu, lai uzrakstītu medicīnas talonu). Vai tas ir pareizi?

I

M McJanis1 19.05.2014

Medicīnas māsa Dace, ir labākā no tām, kuras ir nācies pēdējos 10 gados satikt! Ja ne viņas zināšanas un uzņēmība, tad rindas būtu vēl garākas, un neapmierināto vēl vairāk!

A Alla200011 20.04.2016

Manam 2 mēn vecajam bērnam kurš slikti ēda ieteica iedot banānu!!!Un pieteica tikai dakterim nesakiet!Tad nu jautājums vai tiešām šī medmāsa ir laba!?

L Lol 11.07.2016

piekrītu, ka medmāsa Dace nav laba. vienmēr slikts noskaņojums, "brauc augumā" ne par tēmu. izdomā muļķīgus iemeslus, kāpec nedot kādu zīmi vai slimības lapu. un pie tā visa rodas bailes iet pie viņas. tiešām nav laba māsiņa.