Aija Gaile - Krāpniece

Šeit noteikti ir pilns ar Aijas apčakarētajiem?:D Tātad man viņa parādā naudu, atdot to negrib, spurojas pretī un melo. Tad nu mans pacietības mērs ir pilns un tuvākajās dienās braukšu viņu apciemot, viens vai ar kādu, tas cits jautājums. Meklēju šeit līdzbraucējus, kuri grib atgūt savu naudu, vai nomēģināt Aijuci:D Katrā ziņā varēsiet runāt un darīt ar viņu ko gribat...ja par nomēģināšanu, tad es uzsaucu:D

Kas ir reāli gatavi braukt, rakstiet uz e-pastu un saskaņosim dienas un laikus. Viņas adresi uzzināju...

V valis 22.03.2011

Malacis! Tu esi reāls vecis! Tādas ir jāmāca.Visi saiti pilni ar informāciju par uzmetējiem.Ja likums darbojas šiem par labu, tad jārīkojas pašiem.Es atbalstu visus, kuri negrib būt lohi.Lai jums veicas!

D didii 22.03.2011

nu ja nu ja un kads reali aizbrauks un ko darisiet?tipa jus kads pa slieksni domajat laidiis?vismaz no saakuma buutu uz policiju aizgaajusi, visi te kliedz kliedz, bet iesniegumu neviens neaiziet uzrakstiit

M Mārpls 22.03.2011

Iesniegumu man nevajag...nav man jēgas ar viņu čakarēties divus gadus:D Es jau braukšu, tikai piedāvāju līdzbraucējiem! Par slieksni viņai nav jālaiž, priekš tam var arī durvis izgāzt:D

D didii 22.03.2011

labaak nosaakuma Kristiini zZanosju mekleetu...taaa no manam pazinam izkraapusi vispaar astranomiskas summas(275, 110 un 360)

A apkrāptā 22.03.2011

No sākuma jāraksta iesniegums tiesā!
Varbūt varam kopā - lai nav tik skumīgs prāts - doties uz iecirkni un iesniegt sūdzības, jo citādi tas viss turpināsies bezgalīgi! Padomājiet paši - visi tik draud, bet nekas jau reāli nenotiek!
Bet redzēt to skuķi ar derētu!

R rita 22.03.2011

loti daudzi apkraptie nezina ka isti rikoties sadas situacijaas...liela dala te blauj un saka ka jasniedz iesniegums policijaa, citi ka jabrauc ciemaa:D nu moins stulbi...
ir jasniedz pa taisno iesniegums(prasiba)tiesai, tiesi civvillieta!pati esmu juridiskas fakultates absolvente un zinu ko saku!
reali ja jus iesniedzat iesniegumu policija, ierosina kriminallietu, ja notiek tiesa tadvinu var aosudzet par likuma parkapsanu un piespriest sodu par tiesa nozieguma veiksanu, BET tas nenozime ka tiesa piepriedis jums atmaksat naudu, nevies jums zaudeto naudinu netgrieziis:(
tapec jaraksta tiesa prasiba tiesaa kur bez visam policijas mullasanam un nozieguma parkapsanas vienkarsi pietiesas atmaksat naudu un viss!!!
par ciema brauksanu, tas gan ir mulkigi, jo gan jau cilveks viens nedzivo, gan jau ir kaimini utt, un vienkarsi izsaukt var policiju, un jus labu gribot, tas ir sanemt savu naudu atpakal, bet uzrauties varat ta ka jus pasus var apsudzet gan par draudesanu, gan svesas mantas bojasanu gan miera traucesanu, un ticat man, kopa saliekot to visu, jus var nolikt par vel lielaku noziedznieku, nekaa iisto kraapeeju

D Dainis 23.03.2011

A kas ir taa dace gaile? maasa vinjai??? arii no taa pasha kraja! shmara njeema atejaa man uz zoba, daiktu gandriiz nokoda un veel gribeja naudu 15ls, aizsutiju dirst kur vinjai ista vieta. Taa laikam debiila dzimta.

D didii 23.03.2011

zin cik latvijaa varbuut cilveeku ar vienu uzvaardu un no viena rajona??un nemaz nav radi:) es pati esmu dzimusi kuldigas puse, un tads uzvards kaa man ir diezgan biezhs, bet nu labi ja puse ir radi:D

T ToDidii 23.03.2011

Tad jau tu arī ņem aiz vaidziņa!Cik maksā tavi pakalpojumi?

D Dainis 23.03.2011

Didii...es zinu ka dace tai aijai ir kkas, vinja man staastiija kameer es vinjas draazu:D bet neatceros:)

D didii 23.03.2011

nu ja dainit nu ja, tavs krasnais komentars liecina cik tu esi zinos un adekvats...tu biki te ne pa teemai

D Dainis 23.03.2011

Didii...a kas tev??? kur es ne pa teemu? iet runa par aiju, par vinju arii atbildu...nerunaaju jau par tavu peteni:p

V vaira 23.03.2011

Šie jau zina, ka likumīgi ko panākt ir grūti.Domāju, ka tādi maigu valodu nesaprot.Ir dažādas metodes, kā dzīvi pārvērst murgā.Būs laimīga, ka kāds ņems to naudu.Diemāžēl pie mums citādi nevar.Ja baidīsies un raustīsies vai lūgsies savu naudu mūžam neredzēt.Baigi drošās tās aijas palikušas.

A andrejs 23.03.2011

Jāpiekrīt vien Vairai...tādām maukām zeki no cietuma jārīda virsū, kuri tikuši brīvībā un nauda vajadzīga! Ja negriež pirkstus nost, tad nemaz nav vērts auklēties...

A andris 24.03.2011

No pieredzes man šādā situācijā ne policija, ne tiesa šeit neko nepalīdzēja...bija iesniegums policijā par to ka man cilvēks parādā iespaidīgu naudas summu, bet no manis slēpās, tad mainīja adreses un telefona numurus, policijā man atbildēja jā meklēsim un tā veselu gadu meklēja...līdz kāds paziņa ieteica sarunāt rokas puišus un esmu gandarīts ar viņu darbu, četru dienu laikā tika notverts parādnieks un arī nauda atgriezta, protams samaksājot par darbu puišiem!!!Parāda summa bija 6000Ls, par darbu samaksāju 1250 Ls!!!Vismaz kaut ko atguvu, savādāk ar policiju neko !!!

R rita 24.03.2011

ja tiesa piespriez atmaksat cietusajam tad tas tiesai noteikta laika jadara preteja gadijuma jamaksa gan soda procenti(lidzigi ka banka), gan var piemerot bargaku sodu, gan ja strada oficiali tad automatiski no algas atvelk noteiktu summu uzreiz.
nu rokas puisi jaa tas ir veids, bet nu ja rikojas gudri Tev pasam var gadities sanak lielaks kaitejums neka butu bijis ja viss ietu mierigi...
nu bet te jau ari man liekas runa nav par tukstosiem, un simta vai divu del, maksat kaukam sanaks dargak...

V vaira 24.03.2011

Es rīkojos līdzīgi.Paziņas gan teica, ka tas ir amorāli, bet citu valodu šie kropļi nesaprot.Tikai tad, kad saprot, ka reālas briesmas draud pašiem, ģimenes locekļiem un mantai, tad sakustās.Starp citu, nauda, kuru nevarēja atdot, atradās nākošajā dienā un zvanījās un lūdzās, ka vēlas pēc iespējas ātrāk nokārtot visu.No likuma šie ļautiņi nebaidās, jo zina, ka viņiem nekas nedraud.Tiesu darbi ilgst gadiem, jāiegulda līdzekļi un rezultātā var gadīties, ka no viņa nav ko paņemt, jo īpašumi ir uz citām peronam reģistrēti.

M Mārpls 24.03.2011

Man ar visiem soda procentiem jau parādā iespaidīgu summiņu...lai vēl paaug un tad jau rokas puišiem kādus 3 stabus atdošu par labu darbu, un arī man būs naudiņa:) Lai arī as ir amorāli, bet pirkstiņi šai dzīvē kādam ir jānogriež par nelabiem darbiem!

D didii 24.03.2011

te tik bagaati cilveeki ka pat triis stabus gatavi atdot par atrasanu:D cik ta tev vina Marpl parada?

M Mārpls 24.03.2011

Didii...lai paliek nosleepums, bet ir ir iespaidiigi:p tu varbuut gribi piedaavaat kaadus pakalpojumus?:D