Aigars Rumbergs - Krāpšana

Labdien!

Vēlos pabrīdināt par negodprātīgu vīrieti vārdā Aigars Rumbergs, dzīvo Rīgā, epasta adrese – riko... @inbox.lv, telefona nr. +3712945530... , agrāk bija īpašnieks firmai sia”ar8industri”. Veicu vairākām ēkām būvniecības tāmes izmaksu aprēķinu, pirms tam savstarpēji vienojoties par darba samaksu, kā arī sastādiju naudas atmaksas grafiku pa mēnešiem, lai cilvēkam būtu vieglāk norēķināties par veiktajiem pakalpojumiem! Nu jau ir pagājuši vairāki Mēneši pirms pēdejās naudas atmaksas brīža un līdz šim brīdim aigars rumbergs ir atdevis no kopējās summas apmēram 30%! Aigars Rumbergs vairākkārtīgi ir solījies norēķināties/atdot parādu, bet vienmēr aizbildinās, ka pabeigs iesāktos objektus, tad arī atdos parādu! Vairs neatbild ne uz telefona zvaniem, ne uz sms. Nekādā gadījumā neielaidieties ģimenes māju būvniecības darbos, kā arī citos celtniecības remontdarbos ar šo cilvēku – aigaru rumbergu!

Ar cieņu,
Jānis G.

J

LEXEM 06.03.2023

Labdien,
Ja Jums viss ir korekti juridiski noformēts. Vāram maksimāli īsa laika palīdzēt atgūt savu naudu.
Ar cieņu,
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1