www.sudzibas.lv Aigars Narogs Darbs Francijā

Aigars Narogs - Darbs Francijā

Uzmanās ar darbiem Francijā caur Aigaru Narogu!
Sola vienu, bet maksā citu, beigās sanāk, ka mājās netiek un jāatstrādā mājupceļš!
Darba līgumi kaķim zem astes, tāpat kā darba organizēšana!
Reāls uzmetiens!

ā

K Kaulainā 15.03.2011

Un mājupceļā franču iesnas nedabūji?

A andrisdavidonis 01.04.2011

nu so stradnieku sauc kaminmeistars dzintars andersons un ar vinu kopa esmu stradajis bet tadu gliemezi nekad nesu redzejis un noteikti ari neredzesu.
vins varot uzmuret 6 kubus pa dienu, un visu maju pa nedelu, baigais caklais calis.
Ja vajag vina nr. 29228667 cakla roka dzivo ogre! :D kvaltate garenteta! Buca dzinja :* :D
P.S un seit bus meistara bilde, ar pudelu apaksam, un cik vinjsh nelaimigi izskatas uz Francijas kalna, vel nau nopelnijis bileti majas. LEMESIS!!!

AR CIENU, STUDENTS, ZIBENIGA DZEKA BIJUSAIS KOLEGIS!

. ... 02.04.2011

Cienījamais, Aigar Narog!
Jūsu solītajiem 300 m2/dienā Estrich, Jūsu ''profiņi'' vairāk par 150-180 m2 dienā nevarēja izspiest! ;)
Rezultāts liek aizdomāties par darba organizēšanu, materiālu piegādi un citas dīkstāves, kas netika apmaksāta!
Tā kā... Jums, Aigar, kā darba organizētājam akmentiņš Jūsu dārziņā - atbildiet par reālo situāciju, pirms solat zilus brīnumus!
Atgādināšu, ka reāli ārzemēs, būvnieki strādā stundu darbu, nevis gabaldarbu!