Aigars Mitčenkovs - krāpnieks

Sasola jaunajiem hokejistiem labus klubus klubus Vācijā, paņem lielu naudu, bet iekārtot klubā nevar. Nesadarbojaties ar Aigaru Mitčenkovu - apkrāps.

R

N Normis 18.06.2011

Pazistu es vinus un laikam jau te kadam ir skaudiba, ka viniem iet labi.Un laikam jau kas ar ko gul ir loti populara tema, sakot no Valterem, Liedskalninam utt.Laikam jau ta ir katra privata dzive.Beidziet vienreiz skaust un pasi, kaut ko izdariet!

I Inita 20.07.2011

Tikko atbraucu no atvalinajuma Latvija un man tur pasniedza informaciju, par kaut kadiem komentariem utt.interneta.Tikko to visu izlasiju, intersanti, ka daudziem ir personibas dubultosanas un vini spej rakstit komentarus gan mana varda, gan dazados citos.Malaci!Dzivojat jus tur tada p... visi, bet 1.vietu par cilveku nomelnosanu gan varetu sanemt.Tas attiecas uz diviem cilvekiem, kas te to visu raksta Rita Silina, kuras dels dzivoja pie manis Berline, eda, utt un beigas vel Rita Silina pateica man ta-sakara ar to, ka vinas virs Andris Silins nespej nopelnit naudu un viniem nav, ko Riga est, jo vina darba devejs Vents Lipsbergs neizmaksa naudu, tad Rita paludza, vai vinas dels Martins varot palikt dzivot pie mums Berline.Atvainojiet, es neesmu Sarkanais krusts un mums pasiem ir divi berni, es nevaruun negribu adoptet 19 gadigu puisi, kurs tikai guleja, eda un pat aiz sevis neko novakt nevareja.Rita loti apvainojas, kad mes vinai atteicam un tas nekas, ka vina ir mums parada apalu summu, tas netrauce vinai darit to, ko vina dara.Otrs cilveks, kas te visu raksta un izmanto visadus vardus(ari mana varda raksta) ir Gunta Rupeika, tiesi tikpat "pateiciga" par to, ka vinai sava laika tika palidzets, jo tiesi tapat, ka Ritas Silinas virs, Guntas draugs Anatolijs Suvorovs ir tads pats luzeris, tikai sis cilveks pelna, bet Gunta nedabu no vina pat naudu sampunam un naudinu es vinai aizdevu, bet atdot nedoma, vel izdoma sarakstit nezin ko.Bet ta jau tas nepaliks, es sodien biju Berlines policija uzrakstiju iesniegumu, vini atradis no kadam IP adresem tika rakstiti visi sie komentari un tad jau es zinu, ko talak darit, jo protams Latvija es taisnibu nedabutu, bet par cik esmu Vacijas patstavigais iedzivotajs, tad caur seit caur tiesu mes panaksim, ka naksies atbildet Guntam un Ritam, varbut vel kadam skaugim, par to, ko vins raksta.