Aigars Liepa - Krāpšana

Aigars Liepa ir krāpnieks un melis. Uzņēmumam AP PRINT pasūtīja reklāmas drukas materiālus priekš MX LATVIA, kas norisinajās Arena Riga. Rēķins nav apmaksāts jau vairāk kā pusgadu. Aigars Liepa melo atrakstoties, ka naudu pārskaitīs šodien, rīt, parīt. Sūta fiktīvas epasta adreses rēķiniem. Neviens maksājums nav saņemts. Uzmanieties no šī krāpnieka

O Olav 03.05.2019

Lūdzu, vēstules kopijas studijā!

Life_is_life 04.05.2019

Modernais biznesmens

vaigudauzitajs 05.05.2019

Donald Aigars Trumps kā vietējie viņu pazīst

K Kasandra 14.12.2019

Kā to saprast?

Bērziņš 06.05.2019

Priekšapmaksa jāprasa... Es par saviem pakalpojumiem uz pēcapmaksu tikai ļoti pārbaudītiem klientiem...

A apprint 06.05.2019

Tādēļ arī brīdinām citus - Aigars Liepa vienkārši un prasti melo. Mūsu gadījumā izmantoja apstākļu sakritību, kad priekšapmaksu nevarējam izrakstīt un nācās atdot preci piektdienas vakarā, jo "ļoti dega pasākums" un "vajadzēja izpalīdzēt" . Uzmanieties!

M MARCA18 21.12.2022

Man arī saķeršanās ar viņu ir. Vai varat personiski atsūtīt viņa pk

IlonaZvejniece 07.05.2019

Vismaz viņš ir izskatīgs. Būs jāatrod facebokā❤️

V VeseligaKritika 12.05.2019

Necenties, viņam citi dzimumi izteresē

K Kasandra 14.12.2019

Viņš ir gejs?