Aibi SIA - Krāpšana

14,03.2019 nododot liellopu kautuvei, svars tika noteikts 597 kg (diemzel nepaguvu iekapt un parbaudit) , par so liellopu sanemu 607.56. Vai tas atbilst aktualajam aprekinam nezinu, jo savaceji mutiski pazino cenas, kaut gan pirms brauksanas, protams, sola, ko citu. Pie zemas cenas skaidrojuma, piemin cela izdevumus utt. Kad sanemu naudu (izvelejo apmaksu skaidra nauda-kluda) sanemu 607.00, nodomaju, lai jau paliek tie santimi. Majas petot man atstatos papirus, konstateju, ka svars noradits 561 kg! Tik klaju nekaunibu sen nebiju redzejusi. Tagad, protams, kad papiri parakstiti, neko nepieradisu, bet viens ir skaidrs, sia aibe darbnieki, ir tie, kas cel mizligu neslavu savai darba vietai. Turmpak, izvelesos citus savacejus. Savaceji jauni puiši, mani jaunu sievieti ar bērnu rokās apšmauca, at acis nemirkskinot. Jāska, viss dzīve iet atpakaļ.

D Da nila 22.04.2019

597-6%=561
Par ko juus trakojat?vienmeer dzivsvara procents tiek nonemts no lopa dzivsvara,takaa shii sudziba ir nepamatota!