Aibe - re ka

Jā biju, ļoti pārsteigta, par tādu apkalpošanu. vispār šaij pilsētā iegriežos tikai 2-3 reizes gadā, apciemot radiņus.pēc grūtās darba dienas, kad jāsakopj kapi, kad jāiznēsā 85 spaiņi zemes liekie arā, iegriežos šai veikalā, durvis pa vaļam visā platumā. Mušas, putekļi iet iekšā , jo blakus remontē visus blakus esošos ceļus. ieejot šai veikalā stāv 3lieli leduskapi ,kuri nestrādā un daļēji piepildīts ar alu. gaiss saspiests, pārdevēja stāv un runā pa telefonu, gandrīz visu sarunu noklausījos, vispār cik es zinu un kad es stradaju tadā lidziga jomā mus pat sodija, kad mes runājam pa telefonu, tacu var izmantot palīgtelpas. Kura mušssss apkalpoja bija loti rupja,atlikuma dažas kapeikas tika iesviesta uz skivja, kuras pat padancoja.tur es neko neteicu, tad piegājam pie atomāta kur var izvilkt rotallietu, tas pēkšni aizķeras aiz spraugas kad mēs paprasījām ko darīt, tā čirkainā pardevēja sāka blaut pat nepaprasot kas ir noticis , saķa apvainot mus ar visadam domu vārdiem , kad man bija pilns mers es saku prasit ša veikala vaditāja telefonu, ar ko man viņa atbildeja ka izsaukšu apsardzi. kad es prasu kādā sakarā, un par ko, ka rakstīsu sūdzību viņa man atbildeja ka jā- baigā. par sudzibu grāmatu vispār i neprasiju zinu kādas ir sliktajām ir viena, labajām otra. un vispar vina ta bļaustījās, ka acis līda no orbitas ara, kad pateicu velreiz lai mierīgak runa, jo atradišu internetā- viņa velvairak saka bļaut.kā ari uz atvadu blāviena man pateica ka neatradīsu šo veikalu pat interneta, bettttt diemzel es atradu tas ir SIA DAGO, REZEKNE LUDZAS IELA 46, ZEM NOSAUKUMA AIBE, INTERESnti kur vinu vadība skatās . un vispar ja tagad šitāda pardeveja stradātu pie manis veikalā, tad par tadu atgadijumu jau sen nestrādātu un tiktu atlaista uzreiz . ( atvainojiet par pareizrakstības kļūdām esmu baigās dusmās ka pat negribu labot).

Q