www.sudzibas.lv Aho.lv Neatgriež naudu, nepiegada preci

Aho.lv - Neatgriež naudu, nepiegada preci

2017. gadā 27.februārī interneta veikalā www.aho.lv tiek pasūtīts un apmaksāts AMW498WH Whirlpool Microwave Oven – mikrovoļņu krāsnis. Pārdevēja noteikumos bija teikts, ka prece bus piegādāta pēc 3 (trīm ) darba dienām pēc apmaksas uz noradīto adresi, jo prece ir noliktavā.
Pēc 7 dienām es meģināju sazināties ar pārdevēju , bet telefons bija izslēgts , uz e- pastu atbildes arī nesagaidīju. 8.03.2017 pārdevējs atbildēja uz e-pastu , īsi- ka bija kļūda ar piegadātāju un viņi gaida preci uz noliktavu. Es atteicos no pasūtījuma elektroniski pa e-pastu un arī nosītīju pēc juridiskas ardeses pasūtīto vēstuli ar lūgumu atgriezt naudas uz kontu . Tagad pateica ka nauda bus līdz 17. martam! Ja naudas nebus, man jau vesela papīru kipa- iešu uz policiju. Nevaru saprast kāpēc salidzini.lv , gudrs.lv utt sadarbojas ar KRĀPNIEKIEM?

L Lana Shackikh 17.03.2017

17. datums Nauda netika parskaīta atpakaļ. Krāpšana. Sāksim kriminallietu

L Lady N 17.03.2017

Sveiki, man ir līdzīgs stāsts, kā Jums - jau nedēļu cīnāmies par naudas atgriešanu.
Sakiet, vai izdevas sākt krimināllietu, ko teica policijā?