www.sudzibas.lv Aho.lv Krāpšanas

Aho.lv - Krāpšanas

Nekad neesmu rakstījis atsauksmes un sūdzības, bet Aho.lv ir to vērts. Rakstu lai pasargātu citus pircējus. 06.12.2016 pasūtīju Huawei SmartWatch W1, tika atsūtīts rēķins un samaksāju 100% pēc Pasūtījuma Nr.146.Nekas netika piegādāts solītajā laikā, pa telefonu katru reizi solīja, ka atvedīs tajā pašā dienā un pagāja vairāk kā nedēļa, piedāvāja atgriezt naudu un naudu gaidu vairāk, kā nedēļu ir jau. Sabojāja visus Ziemassvētkus. Aho.lv sāk ignorēt telefona zvanus. Vērsos jau PTAC pēc konsultācijas, ja nekas nemainīsies vērsīšos tiesā. Izskatās, ka paši raksta sev pozitīvas atsauksmes par savu interneta veikalu. Visu laiku sola un operē ar citu cilvēku naudu. Vienu vārd KRĀPNIEKI.

Atbilde no Aho.lv Support Pārstāvja atbilde 21.02.2017

Labdien,nauda ir atgriesta !

A Aho.lv Support Pārstāvja atbilde 21.02.2017

Nauda ir tikta,atgriesta!