Agrometal - Krāpšana

Pasūtījām caur Lad projektu veterināro biksu pw-11, pasūtījumu atsūtīja decembrī, rēķins tika nomaksāts janvāra sākumā, uģis eikins sākumā kontaktējās ar mums, teica jau februārī, ka būris jau ir Stendē nocinkots, tikai jāliek kopā, vēlāk jau sākās atrunas, kad zvanījām martā, tad strādnieki nodzērušies, nav kas strādā, tad jau stāstīja, ka būri vedīs no Polijas, tad pandēmija vainīga, tad jau atkal cinkotavā esot, meli nepārtraukti, sadarbojas kopā ar Jānis Eikins (radniecība) neēsam vienīgie apkrāptie, ar mani sazinājās vēl divi apkrāptie, un identiski teksti no viņa puses! Jau mēnesi nav sazvanāms, ignorē zvanus! Pielikumā pievienoju no fb pievienoto rakstu, ko ievietoju sociālajā vidē

K Kristaps un Monta 20.06.2020

Aizmirsu pierakstīt, ka firmas ir Agrometal sia un Agroman, izgatavo lauksaimniecības aprīkojumu un iekārtas, apkrāpj zemniekus esat piesardzīgi, brīdinat savus tuvos

E Elvijs Kapteinis 11.08.2020

Man jau trīs gadus taisa sprostu!