LV RU

AtrisinātaAgris Skrebe AGS Building - Nekvalitatīvs remonts

Ieteiktu neiesaistīties nekādos darījumos ar meistaru Agris Skrebe / Ags Building.

Samaksāts tika vairāk kā sākumā norunājām, rezultāts galīgi neatbilst prasītājam ciparam - griesti saplaisāja, sienas šķības.
Divreiz solīja atbraukt izlabot, neatbrauca, pēdējo reizi atcēla 20 minūtes pirms ierašanās.
Beigās norunājām ka atskaitīs atpakaļ simboliskus 50 euro, kas ir 15% no samaksātās summas - vairākas reizes solīja pārskaitīt, pat tas netika izdarīts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta [GS] 25.09.2020

..

[

Komentāri (1)

A Agris Skrebe 25.09.2020

AGS Building. Neieteiktu saistīties ar šo pasūtītāju, jeb būt ļoti uzmanīgiem, jo apmelno darba veicēju, lai atgūtu daļu samaksātās summas par paveikto darbu. Samaksāts tika atbilstoši kvadrātmetru daudzumam x cena par kvadrātmetru. Cena par minēto darbu veikšanu bija zem vidējās tirgus cenas. Tāpat netika paprasīti papildus līdzekļi nedz par materiālu sagādi nedz divu radiatoru montāžu un demontāžu. Sienu un griestu apdare tika veikta atbilstoši pasūtītāja vēlmēm. Sienu iztaisnošana neietilpa veicamajos darbos. Bija jāveic griestu un sienu apdare nevis sienu taisnošana. Trīs nedēļas pēc darbu pabeigša uz leņķa ārējā stūra parādījās mikroplaisa, kas bija radusies krāsai ieplaisājot. Piedāvāju novērst bojājumu. Sarunājām, darba veikšanas laiku vienu reizi nevis kā norāda pasūtītājs divas. Dažādu apsvērumu dēļ nespēju ierasties norunātā dienā, par ko brīdināju pasūtītāju stundu iepriekš nevis kā tika minēts atsauksmē. Pasūtītājam piedāvāju atbraukt izlabot nākamā dienā uz ko pasūtītājs sāka pieprasīt naudas līdzekļus. Vēl joprojām būtu gatavs pielabot defektu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes