AtrisinātaAgris G. - Krāpnieks

Ja sastopaties ar cilvēku, kas sevi dēvē par Agris(īstā vārdā Agris G.) internetā var būt dažādi vārdi un uzvārdi, bet pārsvarā izmanto vārdu un uzvārdus līdzīgus šim: Agris Ābele, Agris BOPOH, Agris Mig, Agris Progresiv..., tad ieteiktu neielaisties ar viņu nekādos darijumos, neaizdod viņam naudu vai lietas. Šis cilvēks nodarbojas ar krāpniecību un cik sapratu, ka ir arī reiz apkrāpis vienu no savām draudzenēm un iznesis dzīvokli tukšu kamēr draudzene bijusi darbā. Cilvēks jau ir tiesāts. Vienīgias ko šim cilvēkam varat iedot vai novēlēt iedot pa seju.

Cilvēks aktīvi lieto sociālos tīklus kā draugiem.lv, facebook.com un čatus.

Pievienoju foto pāris lai var saprast vai ir tas cilvēks vai nē.

Papildināts upuris 14.12.2016

Ja nu vēršaties policijā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta upuris 04.05.2017

Cilvēks ar mani norēķinās pēc sastādīta plāna un problēma ir atrisināta, var dzēst šo sūdzību pilnībā

U

K koko 22.02.2016

ja nebūs tev Aigars tu nebūsi nekas,jo vinš tevi uztur.

K koko 22.02.2016

kamēr neatradi kārtējo naivo muļķi sievieti,kuru apvārdot,ar tukšiem solijumiem,jo tu pats nevari neko,tu esi vājš un neko nemāki darīt.

U upuris 17.05.2016

Vēl epasts viņa - [slēpt]@inbox.lv
kaut kāda saistība laikam ar emka.lv domēnu, bet ganaju nav uz viņa vārda rēgistrēts

S salda 09.07.2016

Ceru , ka esi nosprādzis , jo cita ataisnojumsa , tev nav , ka neatdod naudu.
Vai esi kārtējo sievieti atradis ko apzagt.

U upuris 13.12.2016

Tagad draugos piereģistrējies kā Agris Drugs

U upuris 04.02.2019

cilvēks tomēr netur savus vārdus un tēlo beigtu, nav norēķinājies pilnībā