Agris Dundurs - Celtnieks

Tātad, esmu devis darbu jau pieminētajam dundura kungam, piebildiši gan, ka nemēdzu mazgāt publiska telpa savu netīro vēlš, bet šis gadījums man lika to darīt. Nu par lietu - kungs tika sarunāts noflizet vannas istabu, plus papildus par hidreni un degvielu, nav kosmoss, bet vidēji sanāk ok. Kundzēns darbu pabeidza, nebiju uz vietas pie fugošanas, uzticējos, samaksāju sarunāto summu, viss bumbas. Saimnieks zvana, saka ka fuga sūdiga, saku dundura kungam, lai. Brauc un izlabo, uz ko viņš atbildēja, ka mūsu starpa nekādi līgumi nav slēgti, pēc tam vairs telefonu necēla. Šodien braucu un izlaboju kunga genialo darbu. Šeit neiet runa par kvalitāti, bet gan par attieksmi. Ja esi kartīgs meistars, tad ari atbildi par savu darbu.

G

Dr DooM 11.12.2015

Starpniekam starpnieka problēmas !

I Incha 12.12.2015

Labdien, ja tas ir tas pats Agris, kas agrak dzivoja Ventspili, un iztaisija man kapitalo remontu vannasistaba, un pec tam vel manai masai visu dzivokli, nu tad teiksu tikai vienu-meistars ar zelta rokam

R Rupeiks 12.12.2015

Nu nezinu, man vannas istabu šis pats meistars flīzēja, viss kā nākas, pat toreiz nedaudz piemaksāju pie norunātā honorāra.

P polārūpis 13.12.2015

Lieliski izremontēta virtuve. Perfekts izpildījums. Par konkrēto meistaru tikai tās labākās atsauksmes. Grūti noticēt šādam ierakstam