www.sudzibas.lv Agnis Rumpis Darbs Dānijā

Agnis Rumpis - Darbs Dānijā

Agnis Rumpis Dānijā darbojas kā apakšuzņēmējs un nodarbina cilvēkus no Latvijas. Bet viņa attieksme pret strādniekiem ir pazemojoša. Līgumi netiek noslēgti un alga ir smieklīgi zema. Ja kāds no viņa vēlas tikt prom, tad tiek piedraudēts un nopelnīto neizmaksā. Strādniekiem jādzīvo sliktos apstākļos un par to paņem nesamērīgi augstu īres maksu. Viņš meklē cilvēkus, kuri nezin valodu un nevar kontaktēties er vietējiem, jo strādniekiem ir aizliegts stāstīt kur strādā un cik pelni.

D

M maijasaulīte 20.10.2009

Jā patiešām, Agņa Rumpja izdarības ārzemēs ir necilvēcīgas. Pajautājiet viņam kāpēc viņš nevar vairs ierasties Īrijā? Patiesībā šis cilvēks ir ir ar divām sejām un divām dabām. Viņš ir latviešu meiteņu tirgotājs, jā, tirgotājs, jo tieši ar tādu biznesu viņš nodarbojās īrijā. Viņš 3. valstu pilsoņiem par zināmu summu pārdeva latvju meitenes, lai viņi varētu iegūt atļaujas uzturēties ES valstīs. Viņš pat Īrijā bija atvēris sava veida meitu mājas, kurās protams jaunāko preci vispirms izmēģināja pats.

Meitene, kura tika pārdota seks verdzībā par 2000 eiro!

S sikā 07.01.2010

Kā viņš vel cietumā nesēž?????

L Līga TTTT 16.02.2010

dsfsdfs

S sh 16.02.2010

OhO UN VIņš vēl uz brīvām kājām???????Ja ir kaut viens upuris kurš var liecināt tiesā un neliecina, tad tā nozieguma līdzdalība...Tātad, ja neēsi griezusies minētās valsts policijā, tad tu kaut ko melo vai slēp.

M maijasaulīte 24.02.2010

Man jau ar šajā valstī ir tuvinieki un negribas viņus sāpināt. Gribu tikai citus pabrīdināt, lai neielaižas ar šo krāpnieku!
Bet vai Agņa tuvinieki arī nav līdzdalībnieki- kā viņš savu rīcību paskaidro tiem.
Arī Agnim Latvijā ir ģimene un ceru, ka viņa par viņa izdarībām neko nezina, bet ja zina tad jūtu viņa sievai un meitām līdzi. Bet varbūt, ka sieva ir informēta par viņa izdarībām, un viņa mierīgi Latvijā tērē viņa netīro naudu.
Lai viņiem veicas!
P.S. ja toreiz būtu tik gudra kā tagad, tad viņš skatītos uz strīpainu saulīti, bet sieva sistos ar savu aldziņu un no kauna ielīstu zemē, ka ir varējusi apprecēt tādu...

A andrejs 17.03.2010

Varu iepriecināt! Pagājušajā nedēļā agnis smagi pa galvu atrāva tā, ka tagad attapsies reanimācījā, jo tie kam viņš naudu parā, sarunāja krutos džekus, tagad viņš reanimācijā!!!
Tā ka visi, kurus viņš apčakarēja, neraustieties, sitiet viņu cik uziet, draudiet, naudu viņš atdos, jo aizmugure viņam apaļa nulle!!!

J Jurčiks 17.11.2010

Ar Hammeru bija tie džekiņi ja. :D :D :D

O oskars 11.04.2011

Var jau dirst, bet ne ta .Ja stastat taisnibu, tad ta nav jaizpušķo tik traki.No sakuma paskataties paši uz sevi.

A andrejs 11.04.2011

Ko var dirst?! Aagnis normāls čoms...nebūtu viņš, viena liela daļa latvijā bez darba sēdētu. Un kas par to ka viņam procenti atlec, tad viņam ar jums jādalas???