agniicmebeles - mēbeles

nesen ar ģimeni ievācāmies jaunā dzīvoklī un no agniicmebeles pasūtījām trīs pasūtījumus iebūvējamo skapi,gultu,un galdu mēbeles tika litotas apmēram mēnesi un pēc tam iebūvējamajam skapim izkrita durvis kā arī divguļamajai gultai palika ļenganas kājas un pēc tam divas no tām nolūza vispār un grāmatu plaukts vēl kaut kā turās bet kad mēbeles pāris dienas pastāvēja dzīvoklī pārādījās tāda ķīmiska smaka mēs domājām ka sākumā tas ir normāli bet smaka tā arī nepazuda visbeidzot mēs zvanījām ražotājiem un gājām skaidroties bet viņi mūs rupji pasūtīja teikdami kad mēs gribam nodrīt ļaunumu viņu uzņēmumam un naudu neatgrieza tad nu vien nācās samierināties ar dažu simtu latu lielu zaudējumu tāpēc mīļie cilvēki es jums neiesaku pasūtīt mēbeles tieši šinī uzņēmumā un pēc tam to nožēlot bet vismaz ceru kad būšu mācījusies no savām kļūdām.

D

C celms91 01.10.2013

tieši tas pats kas man, es nopirku sev skapi vanasistabai bet skapis man noturējās pāris mēnešus bet tad tam nez no kurienes dīvainā kārtā sāka lobīties nost krāsa bet skapis bija speciāli paredzēts vanas istabām...

P Pipars 01.10.2013

Absolūts pieturzīmju trūkums gan rakstā, gan komentārā liecina par autora personības dalīšanos.

C celms91 01.10.2013

Labāk paklusē, tu gudriniek.

C celms91 01.10.2013

ja nu es nēsmu vienīgais, kas tā iegrābies ar to skapi.

P Pipars 01.10.2013

Varbūt arī neesi vienīgais, taču tas nemaina faktu, ka ar savu centību esi panācis to, ka sūdzība nav ticama ;)

J janka91 11.12.2015

Arī iegrābos ar šitām mēbelēm!, sūdi ne mēbeles!

J janka91 11.12.2015

Arī iegrābos ar šitām mēbelēm!, sūdi ne mēbeles!