Agnese Štolce (čiževica) - AGNESE ŠTOLCE

Bērnu daudz. Saprāta maz. Prasīju tikai komunālos nomaksāt. Ielaidu svaigi izremontētā dzīvoklī. Aizmuka telpas atstājot piečurātas - nenomaksājot ne ūdeni, ne elektrību, ne gāzi.
Dzīvesvietas deklarāciju nācās anulēt gaidot, kad beigsies līguma termiņš. Līdz ar to daudzo bērnu komunālie griezās skanēdami. Bērniem iestāstījusi, ka jābēg no piečurātā dzīvokļa, jo -
" tik naudu slauc ara un dzivoklis pele " .
Māte varone - kā tanks, dzivo bez sirdsapziņas pārmetumiem!

R raivis 25.08.2011

Vienmēr ir rūpīgi jāseko visam līdzi, par komunālajiem vēlams prasīt priekšapmaksu.

D Dace 25.08.2011

aj aj

T ToDace 25.08.2011

Agnese nav tava māsa?

J 25.08.2011

Kā tanks-vai tas būtu no otrā pasaules kara vai kā?

N 25.08.2011

Nē, kā benzīntanks, vienīgi benzīna vietā tek ārā cits šķidrums!

G glupi 28.08.2011

Trakas lietas. Ne jau tas vienīgais dzīvoklis, no kura nesamaksājot aizbēg lielpulka māte!
Kamēr garā vājiem nevarēs ierobežot ražot bērnu barus, nekas nemainīsies...

J juris 31.08.2011

nu taada taa tauta mums ir ja nav naudas ko maksaat tad nav jaaiiree dziivoklis un kaapeec muusu valstii nav taadas likumdosanas kaa eiropaa kur maajas saimniekam ir tikai jaapiezvana namu paarvaldei elektriibas piegaadaataajiem un visiem paareejiem komunaalo pakalpojumu sniedzeejiem kuriem dod irnieku detalas un vini nes atbildiibu par saviem reekiniem, bet pie mums saimnieks kiilnieks, iirnieks uzgriez visu parauj peedu saimnieks dabo maksaat un peec tam ar visu neapmierinaati nepatiik neiiree un reekinus buutu jaapiedzen no iirnieka nevis saimnieka un diemzeel muusu valstiin 90% iirnieku ir padibenes kas kaa sastrugaat beernus savaa dziivee neko nav iemaaciijusies