Agita Miķelsone - Krāpšana

Vēlos informēt visu Latviju par iespējams negodprātīgu Latvijas tiesu sistēmas darbinieci Agitu Miķelsoni, strādā Vidzemes apgabaltiesā. Viņai jau vairākus gadus tiesu aprindās esot slikta slava un izmanto tiesu informāciju privātām vajadzībām. Lūdzu, visiem ziņot, kuri saskārušies ar negodprātīgu tiesu vai policijas darbību Latvijā. E-pasts: [slēpt]@inbox.lv un mēs centīsimies Jums palīdzēt ar juridisko palīdzību un konsultācijām.

L Lietotāja vārds 08.03.2016

Vai tad viņa Latvijā ir tāda vienīgā? Te var spuroties cik vien gribi, taisnība būs viņu pusē!
Это Латвия, детка!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.03.2016

У Вас к работнику суда личные претензии? тогда зачем Вам информация по остальным случаям в Латвии? Вы студент юридического факультета и пишите дипломную работу - так у Вас будет не верная информация. Если Вы не в состоянии бороться и доказать что работник суда нарушил Закон, при этом сами оболгали человека (и возможно придется объясняться с правоохранительными органами) - КАКУЮ ЮРИДИЧЕСКУЮ ПОМОЩЬ ВЫ СПОСОБНЫ ПРЕДОСТАВИТЬ???

N Naurisc4 30.03.2016

Mārtiņ Lunder! Šī jau ir apmelošana. Tev neliekas, ka tas jau ir par daudz?

L Lee85 30.03.2016

Lunder, Tu? Tiešām esi slims cilvēks. Krāpšanas shēma neiedarbjās un nolēmi apmelot cilvēku, kurš palīdzēja Tevi atmaskot?

L Lee85 30.03.2016

ak jā, Mārtiņ, [slēpt]@inbox.lv? pašam smiekli par tādu epastu nenāk?