AtrisinātaAgita Klešetņikova - Krāpšana

Agita Klešetņikova 2016.gada 16. septembrī sāka sniegt savus pakalpojumus pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē Nr.244: Dejošanas nodarbības, divas reizes nedēļā, katra nodarbība pa 30 min. Mēneša nodarbību maksa 15 euro no katra bērna.
Oktobra pirmajā pusē bērnudārza vadība paziņoja, ka nodarbības vairs nenotiks un ka sadarbība ar Agitu Klešetņikovu tika pārtraukta, nesniedzot sīkāku informāciju.
Pirms oficiālā paziņojuma, ka tiek pārtrauktas nodarbības, es veicu Agitai Klešetņikovai apmaksu 30 euro vērtībā par divu mēnešu nodarbībām, maksājumu veicu caur pastu 4.oktobrī. Pēc fakta, pirms paziņojuma par nodarbību pārtraukšanu, mana meita bija uz piecām nodarbībām, kas nav pilna mēneša nodarbību apjoms ( mēnesī sanāk 8.nodarbības).
Sazinājos ar Agitu Klešetņikovu par naudas atgriešanu, lai iedotu savu konta numuru uz kurieni lai pārskaita naudu, jo es veicu apmaksu viņai no pasta. Atbildēja, ka kontu nevajagot viņai, ka viņa man jau pārskaitīja 15 euro. Uz kurieni viņa skaitīja, to tik viņa zin. Bet savu konta numuru iedevu un teicu, ka droši vien aizskatījusi uz neeksistējošu konta numuru un nauda atnāks viņai atpakaļ. Viņa atbildēja, ka jā, noteikti pārskaitīšot. Es piebildu, ka lai atgriež ne tikai par pilno mēnesi, bet arī par tām nenotikušajām nodarbībām, kas kopā sanāk 20 euro.
Var būt daži domās,ka esmu sīkumaina, ka jāpriecājas, ka bija vismaz tas nepilnais mēnesis, bet es neesmu ar mieru maksāt par neko. Es maksāju par to, lai mans bērns mācītos dejot. Ja kaut kādu iemeslu dēļ tiek pārtrautas nodarbības, tad esiet tik laipna un atgrieziet naudu par nenotikušajām nodarbībām.
Pēc mēneša griezos pie bērnudārza vadības, ar lūgumu palīdzēt atrisināt šo jautājumu, kā nekā viņi piedāvāja vecākiem Agitas Klešetņikovas sniegtos pakalpojumus dārziņā. Situācija nemainījās, neviens nepalīdzēja atrisināt šo problēmu.
Jau ir pagājis vairāk kā pusgads, bet vēl joprojām Agita Klešetņikova naudu nav atgriezusi. Uz epastiem un telefona zvaniem neatbild.
Šīs sūdzības iesniegšanas mērķis ir informēt citus, par to cik godprātīga ir šī audzinātāja, kas it kā dara labu darbu, māca bērniem dejot, bet paralēli tam ir bezkaunīga krāpniece un mele.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kristinek 12.06.2017

Agita Klešetņikova atgrieza 15 euro. Sūdzību var atzīmēt kā atrisinātu. Paldies.

K

Den91 08.06.2017

Ja, jus esat sikumaina :(

Diemžēl, bet piekritīšu. Pat ar tik švakām algām kā Latvijā, 30 eiro ir sīkums. Nebojājiet sev un citiem karmu.

R Roberts Zvejnieks 13.06.2017

Deniss pievaldi muti LUPATA.
ZAGLI!

C critical thinker 09.06.2017

jūs katru dienu trīsdesmitnieku izmetat pa logu?