www.sudzibas.lv Aģentūra Agenda Aģentūra Agenda - mobings un necieņa pret darbiniekiem

Aģentūra Agenda - Aģentūra Agenda - mobings un necieņa pret darbiniekiem

Aģentūra Agenda ir vieta, kur es neieteiktu iet strādāt jebkuram sevi cienošam profesionālim, arī neprofesionālim. Iespējams, ka jaunietis, kas tikko pabeidzis skolu tur varētu šo to iemācīties, jo uzņēmuma vadītāja labi pārzin mārketinga psiholoģijas teorētisko pusi un labprāt apmāca darbiniekus, BET strādāt šajā uzņēmumā iespējams būtu tikai mazohistam. Iespējams, ka pirmās nedēļas viss liekas ārkārtīgi profesionāli un kruti, jo uzņēmuma vadītāja par sevi un aģentūru spēj radīt apžilbinošu un pārliecinošu pirmo iespaidu, bet tiklīdz Tu iejūties ikdienas darbā un saskaries ar visu to, maigi izsakoties, ēnas pusi, tad cilvēkam ar ņiprāku raksturu draud eksplodēšana vai katru dienu. Nemitīga piekasīšanās, vairāku stundu smadzeņu skalošana bezmaz katru dienu viņas kabinetā, skopums un neieklausīšanās apkārtējos ir tikai mazi pumpuriņi visā lielajā kokā. Pusei darbinieku tiek maksātas aplokšņu algas, daudzi darbinieki strādā uz uzņēmuma līguma daudzus mēnešus pēc kārtas, līdz ar to reti kuram ir apmaksāts atvaļinājums, bet algas ir tik smieklīgi zemas, ka tas parasti ir pirmais iemesls, kapēc visi no turines mūk jau pēc pāris mēnešiem. Lai atviltktu no algas uzņēmuma vadītāja atradīs katru iespējamo iemeslu. Kolektīvs ir iekšēji saindēts un vienīgā sarunas tēma pie pusdienu galda ir vadītājas kārtējie pazemojumi un uzbraucieni darbiniekiem, kas dažbrīd pat neturās nekādos pieklājības rāmjos. Darba intervijā visiem sola zelta kalnus. Sola prēmijas un piemaksas un visu ko, bet beigās Tu attopies, ka esi cilvēks ar augstāko izglītību, strādā savā jomā, kas būtībā ir ienesīga, strādā slapju muguru, nes lielu naudu uzņēmumam, bet beigās saņem knapi 300-400 Ls labākajā gadījumā (ja vien nav atvilkts par kaut kādu "neizdarību") un beigās vēl dabū uzklausīt pārmetumus un nemitīgus pazemojumus. Neejiet uz Turieni strādāt, ja Jums ir svarīga sava labklājība un nervu sistēma!

I