www.sudzibas.lv Agenda Mobings un meli

Agenda - Mobings un meli

Labdien!

Rūgtu pieredzi arī es piedzīvoju strādājot Aģentūrā Agenda. Varu teikt tikai to ka uzņēmuma iekšējais klimats ir nervozs, saspīlēts un balstīts uz meliem, darbinieki ir neapmierināti gan par attieksmi, gan par apmaksu, un uzņēmuma vadītājai nedrīkst ticēt. Agenda uzņēmuma darbību attīsta balstoties uz meliem, tāpēc arī uzņēmuma klientiem ieteiktu būt uzmanīgiem sadarbojoties ar Aģentūru Agenda, pirms parakstat sadarbības līgumu, lūdzu pārbaudiet Jums sniegto informāciju, pakonsultējieties ar citiem uzņēmuma darījumu klientiem, vislabāk ar tiem, kuri ir lauzuši līgumu ar Aģentūru Agenda. Strādāju Aģentūrā Agenda par projektu vadītāju, un varu teikt to, ka tā informācija, ko mēs nododam klientiem nav pareiza, un nekas uzņēmumā nav tik skaisti kā tiek pasniegts. Neviena mutiskā vienošanās nestrādā, tāpēc, par visām papildus iespējām kas tiek piedāvātas un kas nav paredzētas līgumā, lūdzu atrunājat arī uz papīra.

Pienāk brīdis, kad Tu pats kā Projektu vadītājs sāc saprast, ka tie ir tikai skaisti vārdi, ko mēs piedāvājam klientam. Projekta vadītājam tika nodota skaista informācija izplatīšanai tālāk, bet tā ir tālu no īstenības, tas ir tikai negodīgs mārketinga triks. Uzņēmuma mērķis ir pārdot reklāmu, bet uzņēmums pats negrib investēt, attīstot savus produktus ilgtermiņā.

Es pievienojos visiem pārējiem rakstītājiem, kas piemin, ka sava alga ir jālūdzās, un jāseko līdzi par ko Tu saņem. Cik atceros, nekad mana alga nebija pareizi aprēķināta, vienmēr kaut kas bija IT KĀ AIZMIRSTS, arī mani kolēģi regulāri gāja par to skaidroties, bet viņai vienmēr bija atrunas. Lai šāda tipa uzņēmumā strādātu ilgtermiņā, ir jābūt ļoti izmisušam, ar zemu pašvērtējumu vai tendētam uz mazohismu, jo uzņēmumā ir darbinieku tiranizēšana, t.i., mobings. Uzņēmuma vadītāja nav līderis, bet ar tādiem paņēmieniem viņa strādā.

Grūti pateikt, kāda būs uzņēmuma attīstība nākotnē, bet ar tādiem paņēmieniem tas ilgi tirgū nenoturēsies. Mani gan tas vairs neskar, jo uzņēmumā vairs nestrādāju.

G

V Valdis 30.07.2009

Par algu neko nezinu, man vienmēr viss tika laikā samaksāts un cik pienakas, bet par darba organizēšanu un projektu izpildi gan varu sūdzēties. Stradāju Agendā par web dizaineri, bet nu pirmo reizi nācies saskarties, ka tevi mācā kas un kā jadara, kādām jabūt progresīvām un modernām web lapām. Pilnīgi apbrinoju cik unversāla un firmas direktore, vinja ne tikai pārzin visu kas saistiits ar broja vadiibu, marketingu, projektu vadīshanu, bet arii web lietas un to izstradi, bija neispējami straadaat, peec trim mokoshiem meneshiem aizgaaju prom.