www.sudzibas.lv Agence Slikta attieksme pret darbinieku

Agence - Slikta attieksme pret darbinieku

Izsniedzot darba apavus, nav jāparaksta akts par to sańemšanu, līdz ar to arī nav nodošanas akts/izzińa.
Darba drošība - ar to netiek iepazīstināti darbinieki un par to arī līdz ar to nav jāparakstās.
Darba laiks līgumā rakstīts kā 10-18.30, bet reāli nodarbina ilgāk, aizbildinoties, ka jāpabeidz darbs, kaut jāstrādā līdz plkst. 20-21.00
izbeidzot darba attiecības, vēljoprojām pēc 4 dienām nav izmaksāta darba alga par nostrādāto un pilnīgi no uzńēmuma, neatbild uz zvaniem.

A

Vairāk sūdzības par Agence

R Rima_o 30.09.2020

Aiva, Jūs vispār par šo uzņēmumu rakstat? Darba apavus iedevu un nelika parakstīties? Šausmas, ne? Par darba drošību nevienu vispār nelaiž tālāk par ražotnes durvīm.. P.S. darba līgumā nav norādīts darba laiks, bet gan darba stundas un ja to pārsniedz, maksā virsstundas. Nākošreiz kad kādu nomelnojat, uzziniet visu informāciju.

A Aiva_ 01.10.2020

Man ielikt līguma teksta bildi, kur minēts darba laiks?
Un redz, ka laiž gan. Un neviens pakaļ nesauc.
Kāpēc uzreiz ražotnes? Nestrādāja ražotnē, jo AGENCE nav tikai uz ražotni tēmēta, bet “izmētā” darbiniekus pa visādām sfērām.

E Eihi77 10.10.2020

Mētā kā volejbola bumbu vai kā pingponga bumbiņu ? Tur liela atšķirība. Sveic no A

E Eihi77 11.10.2020

Aļo te susļiks

E Eihi77 12.10.2020

Vēl jauni puikas ar daudzām rupjām kļūdām mazāk sv.r. vai vairāk grāmatu.

F Fufiks 24.10.2020

Nu ja gadījumā ielūr atkal. Atsūt man to līguma bildi .

E Eihi77 11.10.2020

Vai ir vēl kādam kaut kādas pretenzijas?

Susļikam garlaicīgi

E Eihi77 12.10.2020

Nu mobīlais darbinieks . Palīdz citiem uzņēmumiem kam trūkst darbinieku . Un Aiva ar darba stundām viss ir pareizi. Ar cieņu susļiks

E Eihi77 13.10.2020

Sūdzību maz . Secinājums viens problēmas ir pašos, jo caur šo firmu daudz cilvēku gājuši cauri jau no 2019 gada.

E Eihi77 13.10.2020

Mix

F Fufiks 20.10.2020

Ar darba stundām viss ir ok .