www.sudzibas.lv Agence Slikta attieksme pret darbinieku

Agence - Slikta attieksme pret darbinieku

Izsniedzot darba apavus, nav jāparaksta akts par to sańemšanu, līdz ar to arī nav nodošanas akts/izzińa.
Darba drošība - ar to netiek iepazīstināti darbinieki un par to arī līdz ar to nav jāparakstās.
Darba laiks līgumā rakstīts kā 10-18.30, bet reāli nodarbina ilgāk, aizbildinoties, ka jāpabeidz darbs, kaut jāstrādā līdz plkst. 20-21.00
izbeidzot darba attiecības, vēljoprojām pēc 4 dienām nav izmaksāta darba alga par nostrādāto un pilnīgi no uzńēmuma, neatbild uz zvaniem.

R Rima_o 30.09.2020

Aiva, Jūs vispār par šo uzņēmumu rakstat? Darba apavus iedevu un nelika parakstīties? Šausmas, ne? Par darba drošību nevienu vispār nelaiž tālāk par ražotnes durvīm.. P.S. darba līgumā nav norādīts darba laiks, bet gan darba stundas un ja to pārsniedz, maksā virsstundas. Nākošreiz kad kādu nomelnojat, uzziniet visu informāciju.

A Aiva_ 01.10.2020

Man ielikt līguma teksta bildi, kur minēts darba laiks?
Un redz, ka laiž gan. Un neviens pakaļ nesauc.
Kāpēc uzreiz ražotnes? Nestrādāja ražotnē, jo AGENCE nav tikai uz ražotni tēmēta, bet “izmētā” darbiniekus pa visādām sfērām.

E Eihi77 10.10.2020

Mētā kā volejbola bumbu vai kā pingponga bumbiņu ? Tur liela atšķirība. Sveic no A

E Eihi77 11.10.2020

Aļo te susļiks

E Eihi77 12.10.2020

Vēl jauni puikas ar daudzām rupjām kļūdām mazāk sv.r. vai vairāk grāmatu.

F Fufiks 24.10.2020

Nu ja gadījumā ielūr atkal. Atsūt man to līguma bildi .

E Eihi77 11.10.2020

Vai ir vēl kādam kaut kādas pretenzijas?

Z Zaza ziza 11.08.2021

Kadas likmes stunda cik maksajat?

Susļikam garlaicīgi

E Eihi77 12.10.2020

Nu mobīlais darbinieks . Palīdz citiem uzņēmumiem kam trūkst darbinieku . Un Aiva ar darba stundām viss ir pareizi. Ar cieņu susļiks

E Eihi77 13.10.2020

Sūdzību maz . Secinājums viens problēmas ir pašos, jo caur šo firmu daudz cilvēku gājuši cauri jau no 2019 gada.

E Eihi77 13.10.2020

Mix

F Fufiks 20.10.2020

Ar darba stundām viss ir ok .

E Elīna Elucis 01.02.2021

Pirms kāda laika mazliet pastrādāju caur SIA Agences firmu vienā darba vietā...Varu vien teikt to kad no tā visa kā tika rakstīts kā būs utt tā tas viss nemaz nebija ,algas izmaksāja ar kavējumiem un vēl daudz kas cits kas ļoti nepatika.
Neiesaku caur šo firmu meklēt darbus.

L Levais stradnieks13 19.11.2021

Kamēr SIA Agence neiemetisim kidalava Telegram grupa tikmēr laikam viņiem nedaleks ka cilvēkus appist ir slikti ka man kad saku pie viņiem strādāt viņi teica ka taksis būs par velti a kad gāju prom viņi man atskaitīja pēdējos 20 braucienus un ar algām un avansiem arī bija problēmas ka laika nevarēja izmaksat

G Güstüz Bey 10.08.2023

"Sia Agence" parasts darbā iekārtotāju uzņēmums.
Viņiem gluži vienagla par tavu veselību, jo slimot tu nedrīksti pirmos 3 mēnešus, ja slimosi, atlaidīsim.
Apdrošināšanu saņemsi tikai pēc gada, un pat tā apdrošināšana sedz 50% no izmaksām, zobārstu vispār nesedz.
Grāmatvedis viņiem nav, Algas rēķina kā vēlas, ja aizej prom no viņiem - gaidi aprēķinu 4+darba dienas un aizejot tev izmaksās aprēķinu ar 3.37€/h likmi, novilks OVP(obligāto veselības pārbaudi) un izdomās kkādus sodus par darbībām par kurām pats neko nezini.
Piebildīšu, viņi saka ka nepelna uz jūsu rēķina, taču par katru no jums saņem naudu katru mēnesi.🤣
Varu daudz pastāstīt, taču ar šo pietiek. Neiesaku viņus izvēlēties tāpat kā jebkuru citu aģentūru.