www.sudzibas.lv Agence Nemaksā algu

Agence - Nemaksā algu

Neizmaksā algu, medicīnisko izzinnu Sola apmaksāt, vet naudu neatgrieza. Piedāvātā bezmaksas naktsmītne bija briesmīgā stāvoklī ar bomžiem. Dienas naudas, kas pēc likuma ir obligātas viņi sauc par avansu un atrēķina no algas. Es vairs negribēju strādāt, jo redzēju, ka katru dienu kāds iet prom sūdzas, ka nemaksā, un tad man draudēja, ka izmetīs no namtsmītnes. Uzmetēju kantoris, neiesaku!

I Ireneta 10.09.2020

Redzēju sludinājumus, kā meklē darbiniekus,tik daudz labumus sola..,tagad vis skaidrs

A Aiva_ 01.10.2020

Sola milzu kalnus, bet tiešām realitātē alga viennozīmīgi nav tāda kā tiek reklamēts.
Un naktsmītne koju variants ar padaudz cilvēkiem istabā.

E Eihi77 12.10.2020

Milzu kalni ir īsti ,pārējais atkarīgs arī no jums .

F Fufiks 20.10.2020

Tas ko viņi nodrošina ir īsts . Transports ir , dzīvesvieta ir .

L Līva Brok 02.10.2020

Strādāju šeit jau gadu un tie, kuri grib strādāt, arī var nopelnīt. Kuri negrib, tos ilgi netur. Tas gan tā ir.

J Jānis Laksis 10.10.2020

Kur un par ko strādājat caur šo aģentūru!? Citādi vien tāda tukša muldēšana.

Es i :D

E Eihi77 10.10.2020

Vo daži neapmierināti cilvēciņi . Sveiciens no T no A :D

E Eihi77 11.10.2020

L. A. S. Ī. T. V. A. J. A. G

E Eihi77 11.10.2020

Č. A. W. Te. Susļiks

E Eihi77 12.10.2020

Čāw te 7susļiks jums vēl cilvēk62 no T vajag . Dažus varēs tik pat ātri citus ilgāk ja vajag .

Susļiks lasa un i beigts no līguma . Kas rakstīja cerams ka ne LM

E Eihi77 13.10.2020

Mix

C Clipclap 11.06.2021

Neiesaku, šo aģentūru, jo pārtraucot darba attiecības neievēro Lv darba likumu, nedēļas laikā vēl nav izmaksāta darba alga. Komunikācija nekāda, vairāk par sveiki neprot uzrakstīt. Ļoti lieku piedomāt pirms stājaties darba attiecībās ar šo aģentūru.