www.sudzibas.lv Agartine Neatbilst aprakstam

Agartine - Neatbilst aprakstam

Iegādājos Rimi RUF produkcijas produktu Agartine ar Agar Agar.
Lietošanas instrukcijā minēts, ka viena paciņa atbilst 6 želatīna lapiņām.
Gatavoju recepti, kurā biju lietojusi želatīna lapiņas, tāpēc labi zināju, kāda jābūt gala konsistencei.

Ar šo līdzekli nekas nesaželēja, vien kļuva viegli biezs kā ķīselis.
Šajā produktā AGAR AGAR ir vien 25%(!).

Galvenā pretenzija ir pret to, ka produkta proporciju apraksts pilnībā neatbilst realitātei.

Izplatītājs Gemoss.

G

D davanina 03.12.2021

marķējumā ir norādītas lietošanas devas.Vai to ievērojāt? arī par agara saturu nav maldināšanas- tas IR norādīts etiķetē!

K Katrina Rubene 03.12.2021

Labdien!

Žēl par Jūsu pieredzi ar RUF Agartine. Ir dažādi iemesli kādēļ tā varēja notikt. Lai gan tulkojums no ražotāja instrukcijas veikts korekti, jautājām padomu pavāram, kurš ieteica tomēr paļauties uz norādītajām tilpuma proporcijām, jo:
1. Želatīns mēdz būt dažāda stipruma pakāpes. Bloom - jo zeltaināks, jo stiprāks.
2. Jo saldāka produkta vide, jo mazāk agars jālieto, bet jo skābāka - jo vairāk tas nepieciešams.

Tādēļ drošāk būs, ja meistars sekos instrukcijai, kurā teikts, ka viens iepakojums paredzēts 500 ml šķidruma. Mūsu pavārs kontroles nolūkos izmēģinās produktu un noteikti ziņosim, ja atklāsim nepilnības.

Atvainojamies par rūgto pieredzi!
Gemoss

G Gatavošana 04.12.2021

Sirsnīgs paldies par ziņu, būšu ļoti pateicīga par pavāra rezultātiem.

Būtu ieteikums tomēr lietošanas pamācībā noteikt iespējamu līdzību ar želatīna lapiņām vai jebkādu citu salīdzinājumu, jo vairumā recepšu pie sastāvdaļām ir norādīts tieši želatīna vai želatīna lapiņu daudzums nevis plānotais ml apjoms kopējam sastāvdaļu skaitam.

K Katrina Rubene 03.12.2021

Labdien!

Atvainojamies par rūgto pieredzi!
Gemoss