www.sudzibas.lv Agapics Virspretlikumīga masu hipnoze

Agapics - Virspretlikumīga masu hipnoze

Firma "Agapics" (iepriekšējais nosaukums "Paletti Rīga") nodarbojas ar virspretlikumīgu masu hipnozi. Uz apsveikumu kartiņām saliktas acis, kā agresīvi hipnozes elementi, kuri tiek kvalificēti, kā virspretlikumīga manipulācija, pret bērnu, neapzinātu, un vēl procesā, cilvēku vēlēm, uz to vissaprotami pašsaprotamām, veselīgām un laimīgām dzīvildzēm - bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma un kaitniekpsiholoģijas sērgas.

Lai atveseļotu sociumu, organizētās noziedzības organizācija (konkrētāk firmas ģenerāldirektore Uva Segliņa, tirdzniecības vadītājs Gatis Šīraks, dizainere Līga Sakse) tiek nosodīta tādā mērā, lai neatkārtotos dabā un sociumā turpmāk.

Tāpat (ja, iespējams, saistīti) tiek nosodīti "kinorežisori" Jānis Streičs un Ēriks Lācis (miris) par virspretlikumīgām masu manipulācijām, smēķēšanas kaitniekuzņēmējdarbību atbalstošajā, k/f "Kapteiņa Enriko pulkstenis" (1967), epizodē ar animēta zirga acu hipnozes kustību ekranizāciju bērniem.

Tirgotāji (apgāds "Zvaigzne", "Jāņa Rozes" grāmatnīcas, "Latvijas pasts", "Rimi Latvia", "Maxima Latvia", "Mego", "Narvessen", "Top" u.c. pārējie) tiek aicināti ņemt ārā no sortimenta visus hipnozes produktus nekavējoties, apsverot pārtraukt sadarbību ar konkrēto firmu, un ar jebkurām citām kaitniekuzņēmējdarbībām, kuras mēģina izplatīt virspretlikumīgus, maģiski vizuālu (vai citu, kā piem. audio, video) manipulāciju, kaitniekpsiholoģijas sērgas piesārņotus, iepakojumus, reklāmas materiālus, produktus, stendus u.c.

Komentāri (3)

G Gulbenietis 09.11.2022

Kāds ir tavas sūdzības mērķis, ak Viedais?

Velvetpopstar 09.11.2022

Cik kartiņas nopirki hipnozes varā? Godīgi es neko tādu neredzu, tikai dažas neglītas kartiņas. 😅

P PatiesiibasMeka 09.11.2022

Gunti laikam bērnībā ne tikai sita, bet vienkārši brutāli dauzīja

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes