www.sudzibas.lv AG Systems nekorekta rīcība

AG Systems - nekorekta rīcība

Neiesaku doties uz šo "servisu":

1) darba lapu raksta datorā, tad izdrukā un ar roku uzraksta darba uzdevumu (tā jau vēlāk var pierakstīt nezin ko);
2) liek parakstīties uz darba lapas pirms darbu uzsākšanas, kur maziem drukātiem burtiņiem ir uzrakstīts, ka klients piekrīt rezultātiem, tikai nav saprotams kādiem, jo autiņš jau vēl nav pat aspkatīts. uz jautājumu kāpēc tā atbildēja "lai vēlak neaizmirstu parakstīt";
3) autiņa diagnostikas laikā palūdza, lai dodos pastaigāties (prom no servisa). tikai kad pateicu, ja neatļaus palikt servisā iekšā nebraukšu, piekrita ka varu palikt;
4) vainu atrada, nomaiņīja t sensoru, paprasīja 15 Ls, kas protams ir biku par daudz, bet ne tik ļoti, lai kasītos.
5) čeku neiedeva.

Var tikai minēt, kādi būtu diagnostikas rezultāti, ja es nepaliktu servisā un neredzētu notiekošo :)

A Alexey Sivuhin 26.05.2014

Мы искренне благодарны вам за замечание.
Мы приносим свои извинения за причинённые неудобства.
Мы уже двадцать лет работаем для вас и делаем все чтобы наши клиенты не чувствовали дискомфорт. По вашей жалобе поведено разберательство и виновные наказаны.
Спасибо вам за ваше замечание, вы делаете нашу работу лудчшее.