AG Systems - Autogaze

Versos dotaja servisa lai pieregule co2 un ch masinai ar gazes iekartu,pec diagnostikas verdikts bij mainit sprauslas uz dargakam pluss gazes kompi,citadu iespeju vini neredzot,teica ka man ir letas un ko nu var gribet.Problemu noversa cits meistars pa 5 eiro piesledzot datoru nonema kludas benzina kompim un gazes kompi ari kautko reguleja,tas kopuma man izmaksaja 20 eiro,apskati izgaju bez problemam.
Savukart agsystems maza krasta 79. Pieprasija sakot no320eiropar 4 sprauslam resuktoru un kompi, tas ir kosmoss,plusa vel noteikti manejo gribetu pievakt.Jusu izvele kur remontet ,bet so kantori neiesaku.A un vel par diagnostiku kases ceku ari nesanemu,jo ar ceku dargak bus..

O