www.sudzibas.lv Afbeauty.lv Nepieklājīga un nelaipna pārdevēja

Afbeauty.lv - Nepieklājīga un nelaipna pārdevēja

Ierodoties veikalā Afbeauty saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju, kad pārdevēja bija nelaipna un nepieklājiga. Izbrīnīja tas, ka sasveicinoties , pretī nesaņēmu nekādu atbildi, tikai tādu kā nopūtu " hmmm". Ok, nepievērsu uzmanību. Tālāk, kad jautāju ,lai parāda man nepieciešamās preces, tad pārdevēja ar dusmām nosauca un ātri ar rokas vēzienu parādija pa plauktiem viņai esošo produkciju ar ražotājfirmām. To, ko lūdzu, viņa man neparādīja. Uzbļāva, ka jāzinot konkrēti ko vēlos... Es uzskatu, ka pārdevējām jābūt laipnām, jāprot konsultēt klienti un nav "jāizgāž" savu problēmu dusmas pār klientiem.

"Es uzskatu, ka pārdevējām jābūt laipnām, jāprot konsultēt klienti un nav "jāizgāž" savu problēmu dusmas pār klientiem." - un politiķiem jābūt godīgiem pret savu tautu, pensionāriem jāsaņem cilvēka cienīgas pensijas, ārstiem jābūt iejūtīgiem, u.t.t.
Varbūt pietiks dzīvot utopijā!? Noņem taču tās rozā brilles, kamēr kāds nav tās sadauzījis tieši tev uz deguna!

V Vivjene 17.01.2019

Veikalam nav pienākuma un nevar strādāt par macību kursiem, kas jau ir pārāk daudz valstī un kur nauda tiek savākta par informāciju no YouTube. Pārdevējs sniedz praktiskus padomus, kas nav izteikti kursos. Tas nav tirgus, bet gan veikals meistariem. Ar ļoti labu materiālu izvēli savā jomā. Un vieta, kur atbildīgi par produktu kvalitāti.

A afbeauty 12.05.2020

Citu reizi izvēlies citu veikalu un neizmanto mūsu pakalpojumus. Mēs strādājam tā kā gribam.