Ads Consulting Sia - Krāpšana

Neiesaku vērsties uz šo firmu, kas sniedz juridiskas konsultācijas kā arī visa veida juridisko palīdzību. Tā pārstavniece (un vieniga dalibniece) , kas sauc sevi par juristu Diana Platonova īstenība parasta krapniece, kas ņem naudu par juridisko palīdzību un neizpilda uzdevumu kās bija aprunāts un par ko bija samaksāts iepriekš. Manā gadījuma es samaksāju par tiesas prāsības sastadīšanu un iesniegšanu tiesā un nesaņemu šo pakalpojumu. No sākuma viņa melo kā viss ir sagatavots un jāgaida procesu. Pēc apmēram diviem gadiem klusuma, ar viņu nav iespējams sazvanīties. Viņa neceļ klausuli. Sūtot pēc šablona uzrakstītas sms kā ir aizņemta un atzvana vēlak (un atkāl mēlo jo nezvana) . Beidzot uz prasījumu atgriezt naudu par nepadarīto pakalpojumu vai atdot sastadīto tiesas prasību viņa caur sms atbildēja, kā dokumenti būs atstāti pie sarga. Izradās kā tiesas prasības starp tiem nebija. Uz jautājumu (atkal caur sms) "kur tiesas prasība pār ko bija samaksata valsts nodeva un pērsonigi viņai 250 eiro? " viņa atbild atkal sarakstīto pēc šablonas murgu, kā viss ir atdots un pārejas dokumenti ir " viņas intelektualais īpašums"

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 25.06.2018

Jūs divus gadus gaidījāt pieteikuma iesniegšanu tiesā?
Cik noprotu prasības tiesības termiņi jau sen ir palaisti garam!?

1) Uzrakstiet "juristei" ierakstīto vēstuli (adrese jau Jums ir palikusi?), ar pretenziju un lūgumu atgriezt iemaksāto naudu. (protams samaksājat skaidra naudā un līgumu vai vienošanas netika sastādītas)
2) Ja Jūsu saraksta laikā ir kaut minimālais pierādījums tām, ka viņa ir paņēmusi naudu, sniedziet pieteikumu tiesā: pamats - Līgumsaistību nepildīšana (mutiskā vienošanās, kura tiks apstiprināta ar telefona sarakstu + valsts nodevas samaksas kvīts, ir pietiekams pierādījums)

Nepieciešamības gadījumā [slēpt]@inbox.lv

A Andris1122 25.06.2018

Paldies par vērtigu padomu.