www.sudzibas.lv Adrenaline Tan nekāda iedeguma/briesmīga apkalpošana

Adrenaline Tan - nekāda iedeguma/briesmīga apkalpošana

Nolēmu aiziet uz tik ļoti paši sevis reklamēto solāriju studiju Adrenaline Tan, Vecrīgā. Ak dievs, tā administratore bija traka! Mācās man virsū ar saviem krēmie, lai gan es skaidri un gaiši pateicu,paldies, man nevajag! Kur var tik bezkaunīgi uzmākties!!? Izvēlējos solāriju un laiku, bet pēc sauļošanās neko nejutu...arī nākamajā dienā nekā..pagājušas divas dienas un saprotu,ka esmu izmetusi naudu!!! Citās studijās pēc dienas man ir superīgs iedegums, jo lietoju arī labu krēmu, bet šeit vispār nekā. nekad vairāk neiešu un citiem neiesaku...un galvenais tā uzmācīgā administratore :D Paliks;u pie sava vecā labā rajona solārija frizētavā :)

K kamols 16.05.2012

piekrītu, esmu bijusi reizes 4 bet čaka ielā adrenaline tan, un uz dažādiem sol, nekāda efekta...

K KatrineK 16.05.2012

Pirmo reizi ko tādu dzirdu! Eju tikai uz "Adrenaline Tan" kopš pirmās dienas un efekts vienmēr bijis uzreiz un ilgstošs! Un, lai nu ko, bet administratoriem gan visu cieņu! - tieši Adrenaline studijās parāda, kādam jābūt klientu servisam un ka administrators nav vnk chiksa gariem nagiem, kas neko nezina par darbu, kas viņai patiesībā jādara! Es eju uz idome swing un cayenne, efekts uzreiz!

K kamols 17.05.2012

efekts uzreiz, bet nākošā dienā ne smakas no solārija, par brīvu neietu.

L lilly 17.05.2012

Man gan patīk, sajūtu atšķirību no 1 reizes :))

Ausainītis 17.05.2012

Kad saslimsiet ar ādas vēzi, būs par vēlu gausties!

U Uldis 17.05.2012

Pa to cenu būtu ne tā vien jābūt, ne tur lampas atbilst normām ne viss pārējais, cena kā zeltu tirgotu un efekta nekāda. cik tik dzirdu visi kas pamēģina otreiz vairs neiet. droši vien vēl kādu laiku vilks kamēr ar uzmācīgām reklāmām spēs ievilkt jaunus klientus un izspiest naudu, drīz jau cilvēki sapratīs ka viņus vienkārši cakarē. labu preci nav jāreklamē, būtu tur viss ok tāpat cilvēk ietu, ja jau tā reklamējas tad tāpat neviens neiet. izdariet paši secinājumus.

K kamene 19.05.2012

Nepiekrītu Uldim. ja jau visi, kas pamēģina - otrreiz vairs neiet, tad kāpēc bieži nemaz tur nav iespējams tā uzreiz tikt, jo ir rindas?
tad jau cilvēkiem tomēr patīk! par efektu - man vispār bija ļoti grūti iesauļoties, bet eju uz vecrīgas Ibed un Čaka ielas cayenu kādu laiku un tagad ir forši zeltīgs iedegums - tāds dabīgs. laikam atkarīgs arī no krēmiem, kādus izmanto, man ļoti patīk tas zilais bez paštonējošajiem. smaržo arī smuki.

K kamols 20.05.2012

man krems no australian gold crystall par 65.ls, un ejot uz citu sol, efekts super, da taja vadren, tan, kaut par 100.ls lieto efekta nav...weeeeee...

K kamene 20.05.2012

Kamols, nu jā, cilvēkiem āda mēdz atšķirties tāpat kā pirkstu nospiedumi. neticu, ka pilnīgi visās citās studijās, kurās esi bijis/bijusi, ir efekts. vēl jau jautājums, ko Tu dēvē par efektu?

L linards 23.05.2012

Varu tikai piekrist ieprieksh mineetajaiem komentariem par Adrenaline Tan, ka efekta nav nekaada, es esju uz Chaka ielas Adrenaline Tan, cenas nu kosmiskas ar citaam solariju studija pat salidzinat nevar, kaa ari iedegums nav vispar..pilnigi nekaads un apkalposhana ir briesmiga, tas divas blondas meichas kuras tik iedomigas un augstrpatigas liekas ar savu vesu attiexmi pret klientu... vnk vemt gribas,

savukart es biju vien reizi(pedejo reizi) Audeeju iela tur gan meitene bija ljoti draudziga un laipna un nebia uzmaziiga, es tikai tapec vien aizieshu velreiz parliecinaties uz Audeju ielu varbut tur bus kaads efelts, jaizmegjina tas jaunais ko vinjiem nesen atvedaa r rotejosham lampaam :) cerams ka bus kaads efekts:)

S sema7 26.11.2012

Piekritu Kamenei, ka katram cilvekam āda un tās īpatnības ir citādākas. Viens iesauļojas ātrāk citi lēnāk. Man jau patīk Adrenalīna administratores, jaukas un smaidīgas. Un runājot par cenu, nekas šajā pasaulē nav par velti. :D
Esmu bijusi dažādās solāriju studijās, bet šī ir vislabākā.