www.sudzibas.lv Adrenaline Tan bezkauniga zagle no personala marijas ielaa

Adrenaline Tan - bezkauniga zagle no personala marijas ielaa

Pati eju uz Adernaline tan solariju studijam viss patik pat loti. Bet man draudzenei gan nepaveicas. Vina bij aizgajusi uz studiju marijas ielā kur pec solarija apmeklejuma uz galdina aizmirsa zelta grezenu, vina pat pusminuti nepaspeja pabut prom kad jau atgriezoties grezena uz galdina vairs nebij un meitene kas tur uzkopusi izlikas par duulu ka neko nezinot kur grezens palicis. Draudzene bija sokaa par tadu attieksmi.
Meitene bija slaida ar gariem tumsiem matiem. Sargiet savas mantas.

B

B BIGs 08.05.2013

To slaido meiteni ar gariem matiem es tur atceros, bet kas ir grezens?

Minesota 09.05.2013

Jā, kas ir grezens???????

L Liene Bredaka 09.05.2013

Kārtējā caca, kas zina, kas ir solārijs, bet gramatiku nezina.

B baiba* 09.05.2013

Nu ak šausmas. Izlaidu kadu burtinu. Nu tik liela brēka. Vnk rakstu no viedtalruņa un tpc dazkart sanak pielaut kadu kludu. Nu loti atvainojos ja jau kadam gramatikim tas ieskreja tik loti sirsninaa

L Liene Bredaka 09.05.2013

Komati un punkti arī aizmirsti!

A AK79 09.05.2013

Suudziiba ir par teemu un peec buutiibas saprotama, ko cepaties par niekiem, korektori atradushies?

Minesota 09.05.2013

Kāpēc raksti draudzenes vietā????
Un ja tā bija, tad draudzenei vajadzēja uzreiz izsaukt policiju, nevis kaut kam kaut ko pastāstīt, lai tas uzrakstītu kaut ko no sērijas ''viena tante teica'.'

O OlyKey 13.05.2013

Vislabākie ir BlueBox solariji!!!

D dana120 15.05.2013

Pirmām kārtām salons nenes atbildību par Jūsu mantām, un ja neesiet pieķērusi pie roka, nevienu nav tiesības saukt par zagli. Man patīk šie saloni, meitenes arī jaukas!