www.sudzibas.lv Adero Krāpšana

Adero - Krāpšana

Nekādā gadījumā neizmantojat šīs firmeles pakalpojumus. Naudu par kravas nogādāšanu paņēma bet krava pazuda (tā tika nozagta) un naudu par pārvadājumu atpakaļ neatdod nemaz nerunājot par pašas kravas vērtību. Uz jautājumiem par kravas pazušanu un kompensāciju neviens nekādu atbildi nav sniedzis. Krāpnieki! Nekad neuzķeraties uz šiem skolniekiem kuri mēģina gūt vieglu naudu iz jūsu rēķina!

Работяга 21.02.2018

Man skiet ja jums ir uznemums piem adero un vel tris uznemumi blakus un vara vnk skolniekim neizmaxat algu, tapat neviens nezinas.. vienmer var visu norakstit uz krizi, naudas nav...

A Adero 22.01.2021

Vēlamies vērst uzmanību, ka Latvijas normatīvie akti paredz iespēju vērsties tiesā par nepatiesas informācijas izplatīšanu, goda un cieņas aizskaršanu!

Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām atklāti (nevis anonīmi) sazināties ar SIA ADERO