www.sudzibas.lv Adenta Zobārstniecības klīnika Slikta kvalitāte, švaks serviss

Adenta Zobārstniecības klīnika - Slikta kvalitāte, švaks serviss

Diemžēl mana pieredze ar šo klīniku nebija laba.

Ārsts vairāk pļāpāja, nevis strādāja. Vairākas reizes dūra anestēziju, kas tā arī nenostrādāja. Beigās tikai piestādīja 2.5x lielāku rēķinu kopsummā. Jo cenu sastāda ļoti daudzas mazās nianses, kas tiek summētas klāt cenai par "vienkārši plombas uzlikšanu", tādēļ jārēķinās, ka iznāks daudz dārgāk.

Turpinot par neveiksmīgo anestēziju, - lai gan neesmu speciālists, bet bija sajūta, ka dur vienuviet tā vietā, lai mēģinātu blakus no cita leņķa, ja jau saglabājas spēja un ļoti asa sāpe, kad urbj. Varu paciest sāpes un nekad nav bijis problēmu ar anestēziju, bet te - šādā populārā klīnikā, ārsts tā arī netika galā, kāpēc nenostrādā, urba tāpat (ļoti sāpēja) . Un tie komentāri bija, ka tas no manas puses uztvere tāda, kaut kāds stress, sagurums vai mēness fāze varbūt organismu ietekmē (?) .

Uzliktā plomba (kas nosedza alūzušu zoba daļu) pēc diviem mēnešiem pēkšņi nolūza - stūris. Uzlikta kaut kā ļoti vienkārši, ar mēli jutu, it kā, ka ne līdz galam pieslīpēta, nepietiekami tuvu pieblīvēta klāt blakuszobam.
Rezultātā liela nauda vienkārši izmesta vējā.
Uz šo klīniku vairs neiešu, pat ja tas bija rets izņēmuma gadījums/konkrēts ārst/diena, bet kaut kāda neprofesionālitātes atmosfēra kopumā jutās, neskatoties uz klīnikas diezgan labo reputāciju un ilgstošo pieredzi.

R RXX 29.04.2019

Par anestēziju nezinu, bet par slīpēšanu - z.ā parasti pajautā, vai viss ir OK, nolaižot mēli gar zobiem. Tajā brīdi bija jāsaka, ka vēl jāpieslīpē, un kur konkrēti.

E ELLIO 02.05.2019

Tiešām tiešām stomatoloģijas institūta dakteri tik slikti? Pilnīgi neticās...

A ananda 26.07.2019

Biju arī pirms kāda laika Adenta klīnikā. Nepatika. Radās priekšstats, ka tur viss ir iekārtots tā, lai no klienta varētu iekasēt maksimāli daudz naudas katrā piegājienā un ilgtermiņā, jo vizītes tur īsas, un pietiekami dārgas, līdz ar to viņu izstrādāto darbības plānu var stiept garumā pēc vajadzības... Nepatika arī mazliet vīzdegunīgā attieksme no ārstu puses, neko daudz nepaskaidro, uz jautājumiem atbild vai nu strupi, vai pamācošā tonī. Atmofēra nav patīkama...

I IngaM 19.09.2021

Pirms 2 gadiem 2019.gada decembrī 2020.gada janvārī klīnikā man tika izgatavots tilts un kronis, respektīvi samērā sarežģita konstrukcija, par kuru samaksāju vairāk kā 1000 EUR, 2021.gada augustā visa šī konstrukcija man nokrita. Šajā laikā atrados Itālijā, un devos pie dentista šeit. Un kāds bija man šoks, kad mediķis, ieraudzījis konstrukciju, kas man par lielu naudu pirms 2 gadiem bija izveidota Adentā, pajautāja, kad man tā ir izveidota pirms 10 vai vrāk gadiem, jo izrādās, ka konstrukcija ir izveidota pēc vecām metodēm, kādas tika pielietotas pirms 10 gadiem. Visa šī konstrukcija man nolauza esošo zobu, uz kura tā pirms 2 gadiem tika uzmontēta. Tagad kopējās izmaksas man klīnikā Itālijā precīzāk Romā izmaksās 2500 EUR, lai labotu pirms 2 gadiem Adentas mediķa pieļautās rupjās kļūdas, veicot protezēšanu. Jā, un piebildīšu, ka cenas Romas klīnikā ir tieši tādas pašas, ja ne dažbrīd pat zemākas kā Adenta, jo viņi pacientam neliek maksāt par katru niecīgu manipulāciju kopējā darba procesā. Piemēram pirmā vizīte, lai sastādītu kopējo darbu plānu un izmaksas man bija bez maksas. Esmu ļoti vīlusies klīnikā Adenta, un lai gan pirms tam biju ilgstoša šīs klīnikas paciente 21 gadu, šobrīd no viņu pakalpojumiem pilnībā atteikšos.