www.sudzibas.lv Adenta Naudas izmešana

Adenta - Naudas izmešana

Klīnikas telpas skaistas, bet pati vairs tur neiešu.
Gāju ar vienu zobu problēmu, bet salaboja blakus esošu zobu.
Uztaisīja rentgenus, izrādās blakus zobam saveidojies caurums zem plombas, informēja ka zoba salabošanas būšot 79 eiro, izurba zobu, ielika bio materiālus, un pateica ka par to pirmo zobu jādodas pie endodentista. Aizveda mani pie kases un bija jāmaksā. Meitene no manis paprasīja 171 eiro, par šo summu biju ļoti šokā, kas gan cits atliek kā vien maksāt, zobs sataisīts. Aizgāju mājās, pēc 4,5 stundām beidzās anestēzijas iedarbība, ar mēli protams pārbaudu zobu un sajūtu ka zoba ārējā malā plombai asa mala. Pēc divām dienām sāka sāpēt žoklis, ausī pukstoša skaņa. Zvanīju lai pieteiktos pie ārsta un man piedāvāja pēc 3 nedēļām tikai pieņemšanu, neskatoties uz to ka es teicu, ka sāp viss žoklis (viņiem ir ieraksti kad esmu bijusi) .
Piezvanīju zobārstniecībai dental medical un man piedāvāja pēc 2 dienām. Aizejot pie endodentista, viņa paziņoja, ka sāpes ir no tā zoba kas tikko taisīts, izrādās tur ir iekaisums kas aizgājis uz zoba kanālu. Mani 171 eiro kaķim zem astes. Diemžēl, adentas darbiniece man nekādu risinājumu, ne kompensāciju materiālu nepiedāvāja, un ja es neesot apmierināta, lai rakstot vēstuli. Telpu vizuālais izskats nav galvenais, bet paši dakteri kas uzņemas labot zobus varētu izvērtēt pareizo ārstēšanas metodi, nevis radīt mums lielas naudas izmaksas!

V

E ELLIO 26.11.2019

Visi dakteri no Adentas strādā stomatoloģijas institūtā un ir labi sava amata pratēji. Lai dabūtu kompensāciju, vispirms jāraksta iesniegums veselības inspekcijai, tad tur arī izvērtē,kāpēc tā noticis un kurš pie vainas. Ja lēmumā ārsts tiek atzīts par vainīgu,tad Jūs saņemat kompensāciju no ārstniecības riska fonda.

Saivii 26.11.2019

PIEKRIITU! Ja esat droshh,ka aarstnieciiba ir nepareiza, noteikti zinjot un celt augshaa lietu, ne tikai naudas zaudeeshanas deelj, bet arii citu pacientu deelj- lai ne ar vienu taa neatgadaas.

V Vikija 27.11.2019

Protams, tas viss ir procesā. Nekad neceļu brēku bez iemesla.

E ELLIO 28.11.2019

To vai ārstēšanas process ir bijis pareizs vai nepareizs lemj veselības inspekcijas eksperti, nevis pacients.

M Mixx 29.01.2023

Ok es ari Tad rakstisu Veselibas inspekcijai pat divam stomatologijas Klinikam

F filcis418 23.11.2023

Par 5 minūšu konsultāciju prasa 30 eur. Kauns!