www.sudzibas.lv Adazu kukulis Vecas sviestmaizes

Adazu kukulis - Vecas sviestmaizes

Nopirku sviestmaizi-tadu garu Superneto veikala! Arprats-smird ieksa, vecuma smaka, nevareju apest!! Kur skatas PVD -razotajs Adazu kukulitis!!! Neperciet sis firmas sviestmaize -needamas, saindesities!!!

A Agnese 10.12.2009

Ražotājs nav vainīgs ka tirdzniecības vietā t.i. superneto neskatās preces termiņu.

R Raitis 10.12.2009

Autors ir stulbs :D ražotājs tur tik tiešām nav pie vainas.

E Eseseseseseseses 12.12.2009

logiski, ka adazu kukulitis uzrazoja svaigu sviestmaizi, taa ir veikala vaina, ka paardod vecu preci..

M Madlena 12.12.2009

Tur jau tas joks, ka vainigs bija tiesi razotajs, jo termins nebija beidzies!!! Tapec velreiz saku-neperciet sis firmas preces!!! Saindesities!!!

I inga 26.01.2010

Ražotājs tur tik tiešām nav pie vainas!

N nepipeju2 17.04.2012

razotajs nav pie vainas, ir vaigi super netto stradnieki, jo neizkrame preci taja laika kad vinu atved, tomer tur ir produkti kuri bojajas un ir jaievoto vina ledusskapi, pati esmu redejusi ka uz rampas stav piena produkti tiesi zem saulites bet stradnieki stav miierigi pipe ka te var nebut slikts produkts?