Ādažu Čipsi - Brāķis

Iegādājoties diļļu čipsus, konstatēju ka čipsiem nav diļļu garša, kā pliks kartupelis, bez garšas, domāju ka man izliekas bet tad pagaršoja arī citi ģimenes locekļi un teica tieši to pašu, kartupeļus izceptus bez garšas arī mājas varēju ēst.. Esmu vīlusies, nekad nav šādi gadījies, pirkām šos ikdienā 😒

21.05.2021

V

P pagpag 21.05.2021

Mūsuprāt "Ādažu Čipsi" mūs grib "noindēt" ar kautkādu nenormālu sāls daudzumu čipšos, jebšu viņu konveijeram laiku pa laikam iesprūst sāls dozātors! Mēs jau labu laiku čipsus pērkam citu ražotāju! Vienīgie kas viņiem daudzmaz ir baudāmi sāļuma ziņā ir tie salmiņi gaišzilā iepakojumā.

Helmuts.olybet 22.05.2021

Man tāds jautājums, dārgais vilsanās11, vai tu un tava antivaxxeru ģimenīte lasa ziņas?
Burtiski pirmais ko tu dzirdēsi par covid ir tas, ka viņš liek pazust garšas izjūtai, bet nu manskiet ka jūsu saime tādiem cilvēkiem kā ārstiem, kuriem pieredze ir lielāka nekā tavi gadi uz šīs tupās pasaules, tomēr neticēsiet.

Hel, Muts

"" 22.05.2021

Tas nekas. Man vienreiz bij no plastmasas cimda pirksts tomātu čipsu paciņā iepakots. Sen tas bij gan bet atmiņā labi paliek tādas lietas. Ka tev piedāvā gumiju ēst...