www.sudzibas.lv Ādaži- ķiršu iela kucēnu “ferma” Ligita Ūdre/ Dace Maculēviča tirgo slimus kucēnus

Ādaži- ķiršu iela kucēnu “ferma” - Ligita Ūdre/ Dace Maculēviča tirgo slimus kucēnus

Vēlos tomēr pabrīdināt cilvēkus, pirms pērciet sunīti, izpētiet kārtīgi no kā Jūs pērciet! Diemžēl jau n-tos gadus darbojas viena kucēnu “ferma” ĀDAŽOS (Ķiršu ielā ) kas pāro suņus ar brāļiem, māsām, pa labi, pa kreisi, sadarbojas ar savu meitu, kas ir vetārsts un sastāsta, ka Jūsu suns ir vesels , ka tam nekas nekaiš, bet patiesībā gandrīz visi atstiepj suni mājās piemēram ar kašķi/ausu iekaisumiem u.c kaitēm! Pēc gada, diviem atklāj suņiem pakaļkāju paralīzi un vēl visādas milzīgas problēmas ar ko nāksies saskarties gan sunim, gan suņu saimniekam izmaksu ziņā! Šī Persona Ligita Ūdre un meita Dace Maculēviča Facebook profils (DATCE MC) kas skaitās vetārsts , šīs personas darbojas kopā un pilnīgi iespējams , ka tirgo kucēnus bez vakcīnām! Jā, potēšanas pasē tās savada, bet šaubos, ka iepotē ņemot vērā, ka šīm personām itin nemaz neinteresē kucēnu labklājība/ veselība! Regulāri izliek sludinājumus ss.lv ar kucēniem. Cilvēki uzķērās un nopērk pa šo lētāko naudiņu piemēram “Bišona” šķirnes kucēnus. Tikai pēc laika saprot, ka ir auzas! Šo Daci jau kādreiz rādīja televīzijā “Aizliegtais paņēmiens” kā krāpnieci un arī ievadot google var atrast sliktas atsauksmes par šo Ādažu- ķiršu ielas “ražotni” !
Jā, arī es uzķēros…diemžēl, protams es ļoti mīlu savu suni , bet saprotu, ka klusēt nevar , jo ievadot šo personu vārdus/uzvārdus Facebook neviena sūdzība neizlec , jo visbiežāk cilvēks izvēlas klusēt , jo tam ir kauns, tam ir neērti izstāstīt šo situāciju, jo saprotam - kāda ir mūsu sabiedrība kopumā , tā var nesaprast un nosodīt !
Respektīvi neatbalstām šādas personas kas tirgo kucēnus tiem nodarot pāri , tiem pēctam jācieš ar lielām veselības problēmām. Tur štancē suņus viens pēc otra diemžēl un pārdod jau ar pilnu vēderu ar tārpiem, ar kašķi utt. Tāpēc pēc visa tā, man šķiet , ka reāli tie kucēni arī varētu būt nevakcinēti , ja reiz vetārsts piedalās un tirgo šos kucēnus kā veselus!
Lūdzu pašeiro, lai pēc iespējas vairāk cilvēki uzzin un neiegrābjas tā, kā sanāca man un pārējiem ar ko sanāca sazināties! 😣
Šīs personas apdraud arī ģimenes kopumā, jo atvedot suni mājās pilnu ar vēdera tārpiem- cērmēm utt sanāk apdraudēt pašu cilvēku veselību!
Pēdējā laikā sanācis sazināties ar daudzām personām kas cietušas no šīs tirgotājas , pēdējie divi gadījumi ir pavisam smagi suņiem - suņiem atteikušās pakaļkājas 3.gadu vecumā 😞
Tas ir briesmīgi un šī persona jau pēc meklētā darbojas kopš 2008.gada , ja ne vēl ātrāk 😞 kādreiz tik citu šķirni tirgoja.
Bēdīgi…ļoti bēdīgi , ka tādi cilvēki netiek sodīti !
Tāpēc lūgums kārtīgi pārbaudīt no kā pērciet suni! Neatbalstīsim šos pavairotājus!

Komentāri (2)

P Palīgs neskaidrajiem 18.02.2024

Pēc visa tā garā teksta sapratu ka viss balstās uz varbūtībām..

B Burunduks050613 18.02.2024

nav nekādas varbūtības ! Ir reāli tā kā arī ir!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes