adas un sts kliniskais centrs - ārsti

Ārsti vispār nevēlas āstēt cilvēkus, biju jau ne vienu reizi tur, izraksta visādas zāles, bet neviens nezin kas tieši par slimību ir, viens saka vienu, otrs otru, un nav zināms vai lietot vispār šos zāles. Pedējo rezi aizsūta nodot analīzes, un kad ārsts saņēma, pateica, lai es darītu ko vēlas, viņa nezin, aizgāju pie cita ārsta, bet mana kartiņa bija bija pie iepriekšēja ārsta, un neka ne dabūt, un tad viņa pateica, ka neāstēs mani bez kartiņas, varu iet kur vēlos, un ne pieņema mani. Tie bija dr. Kreiberga un dr. Kuprina. Vīrietis dr. Fridmanis vispār ir kaut kāds nenormāls, gandrīz aizvietoja ģinekologu, bet viņam vajādzēja tikai apskatīt muguru, bet viņš velējas, lai es paliku pilnīga plika. Biju pie dr. Kokaja, bet jau ar citu problēmu, bet galu galā bija viss tas pats. Viņa saka man ārstēt, bet viņa nezināja no ka. Šājā kliniskajā centrā tikai vien adaktere ir profesionāla un normāla, viņa zin savu darbu. Tās ir dr. Semjonova, viņai ir liels paldies.
P.S. Pret topošājiem mamiņām vispar tur briesmīgi attiecas.

J

Z Zvezda! 28.01.2014

2 raza rebenka vodila! Vetrjanku nikto opredelitj ne smog! O 4em tam govoritj! Ni nogoj boljshe!

V Vika33 11.08.2014

Dr. Frīdmanis - kas ir Ehils, velns parāvis ... kaut kāds idiņš !
Un galvenais, ka viņš ir vienmēr pieejams, ja Tev ir vajadzīgs dermatatologs, kā pirmais - psc!
Man bija aizdomas par nagu sēnīti, aizeju uz konsultāciju, šis man - nu jūs gan cimperlīga, un kas tad jums tur t''aaaaaaāaads ir?
Jā, protams, nagi vel nekrīt nost laikam man vajadzēja pagaidīt?!
+ vel nekautrējas paprasīt naudu uz rokas, sējumu kāda sēne NEnoskaidro, bet izraksta zēles. Īsāk sakot, lai viņš iet ellē !
Aizgāju pie Ivdras.

B busjenka 28.09.2015

Ja tik tiesam naudu vins prasa ari uz rokas tik nesaprotu -Kapec?

о оруженосец 09.10.2015

Огромное спасибо доктору Дайне Семеновой. Обращайтесь иолько к этому человеку с большой буквы.