Ādamsone Liena - Nepalidzeja

Piedava palidzibu darbu rakstisana, bet nepalidz!
Vac materialu un pazud!
Aizsutiju vinai savu darbu, vina pikrita palidzet, bet pazuuda!Krapj!!!

Tas ir vinas sludinajums:
Par ļoti pievilcīgām cenām rakstām studiju darbus (vairākām augstskolām). Ka
arī, liela apjoma darbiem tiek piešķirtas atlaides.

Vairāku gadu pieredze. Klientorientēta pieeja. Materiāli un dati tikai no
jaunākiem avotiem. Iespēja izmantot vairākās LR un ārzemju bibliotēkas, datu
krātuves.

Konsultēju pirms darba aizstāvēšanas, pasniedzu arī privātlekcijas,
konsultācijas.

Izstrādāju Jūsu darba prezentācijas Power Point programmā vai slidu šovā [slēpt]@gmail.com

K

U Uzņēmējs 03.06.2010

Super!
Kā man patīk, kad atrodas šādi cilvēki, kas uzmet sliņķus-studentus!
Tāpēc jau mēs esam tādā pakaļā, jo studentiņi-tukšpaurīši saņemot diplomu par augstāko izglītību cenšas ielīst labos amatos, jo fizisku darbu negrib strādāt, bet pārejam paurītis ir tukšs!
IEGŪSTOT DIPLOMU PAR AUGSTĀKO IZGLĪTĪBU, VĒL NENOZĪMĒ, KA ESAT IEGUVIS ŠO IZGLĪTĪBU!

Atbalstu šādus cilvēkus kā Ādamsone Liena! Malacis, labi pelni! Pareizi dari, varbūt šādā veidā mūsdienu studenti sapratīs, lai kaut ko zinātu ir jālasa pašiem grāmatas, bet Karīnai novēlu-lasi grāmatas pati, pasēdi bibliotēkā un uzraksti kursa darbu pati! Tas Tev pašai nāks par labu turpmākajā dzīvē, bet ja Jūs "uzmet" šādas Lienas, tad tas ir pareizi!

K Koks 04.06.2010

Studentiem ir jaraksta darbi pasiem.
Latvijaa ir visvairak augstskolu uz iedzivotaju skaitu.
Kamer merde nost slimniekus, tikmer studentiem- budzets un stipendija.
Planveida palidziba slimnicas tagad ir tikai par maksu.
Portalos raksta, beigsies ari neatliekamai palidzibai driz nauda.
Palasiet internetaa.
---
Tikmer studenti NEMACAS, PERK DARBUS.
TAD BRINAMIES, KAPEC TIK DAUDZ BEZDARBNIEKU,
KAPEC NEKOMPETENTI SPECIALISTI
KAPEC KRIZE
KAPEC VALSTS IR APSMIEKLS VISAI PASAULEI.
---
DIPLOMIEM PRESTIZA NAV, TIKAI JURAS UN MEDICINAS!
LUK ARI IEMESLS.
ASV JA TEVI PIEKERTU, KA PERC DARBUS,
TEVI IZSLEGTU NO AUGSTSKOLAS.
----
SLINKI, NEJEDZIGI STUDENTI.
---
Paldies, ka parmaaciijaat slinkuma maisu- parazitu studenti!
Urrraaa!
Citadi perk darbus, diplomdarbus, majasdarbus, kursa darbus.
Dabun diplomu un izputina valsti un firmas!
---
Tadu studentu del DIPLOMAM NAV VAIRS PRESTIZA, VAIRS AUGSTAKO IZGLITIBU NECIENA.
DARBA DEVEJI SAKA- SLIKTAKA KAA KOLEDZAS VAI TEHNIKUMA.
SLIKTAKA KA VIDUSSKOLAS DIPLOMS, JA MACIJIES CILVEEKS.
---
LUK, TE IR SAADA VIEDOKLA IEMESLS UZRAADIIITS!
KUR?
SUUDZIIBAA!
VEL NAV KAUNA SUDZETIES!
NORMA - PIRKT DARBUS, NEMACITIES!
IZLAIDUSIES LIDZ ARPRATAM.
Vot, kaa!
tAPEC ar diplomu daudzi nezina no galvas, cik ir 25%no 100latiem!
To man stastija gramatvedis, pie kura naaca palidze peec augstskolas beigsanas vina bija!

K Katt23 04.06.2010

Piekrītu komentāriem, tā tev arī vajag ceru ka nedabūsi atestātu ar tādu attieksmi.

S Steisija 05.06.2010

Karina, a kādā veida Liena tevi apkrāpa? Vnk, viņa man jau 3 kursa darbus uzraxtija, angļu valodā, un viņa neņem avansus, nav taču jāmaksā, kamēr darbs nav gatavs, tad kāda veida notika krāpšana? Vai vari sīkāk apraxtīt situāciju? Vai nosuti man uz mailu, ja šeit negribi rakstīt, jo rudenī es gribu vel bakalauru viņai pasūtīt! Un cilvēki, kas šeit sēž, nu nevajag tik negatīviem būt! Studenti strādā un daudziem ir bērni, tāpēc arī meklē palīdzību no malas un jauki ir ka ir cilvēki kas ir gatavi palīdzēt!

S studente 24.07.2010

Nu tik tiešām jauki - pat ja studentiem ir bērni, tomēr viņi saņem dokumentu ar izglītību.Nu tomēr studentam pašam būtu darbi jāraksta, nevis jāželojas pa pasauli, ka kāds viņu vietā nav tos uzrakstījis Tagad saprotu, kādēļ atbildīgos amatos sēž cilvēki, kas no savas sfēras neko nesaprot- tās ir tādas Karinas un Steisijas.Cepuri nost Lienes priekšā - lai sāk vismaz pēdējā brīdī kaut ko mācīties